2733
2739
عنوان

شب قدر🖤 به نیت شما سوره قدر میخونم

| مشاهده متن کامل بحث + 734 بازدید | 171 پست

فائزه

مهدیه

سمیه

کیا

عطا

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔

مارال

مائده

صنم

زهرا

زهرا

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
@tani1998     @77mary     @reyyhaan     @goli199h   &nb ...

سلام دوست خوبم 

امشب قصد دارم به امید خدا برای حاجت روایی تمام کسانیکه التماس دعا گفتن ۱۰مرتبه سوره قدر بخونم. به روی چشمم ان شاءالله شمارو هم درنظر میگیرم.الهی که به خوشی حاجت روا بشی 🤲

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم 

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
@درگوشی_عاشقانه000   @سوییفت   @بهارگیلانی   @جنگل_بارانی   ...

ممنون از اینکه به یادم بودید

براتون سوره قدر خوندم

دوستان امشب دعا کنید ازدواج موفق و زود داشته باشم

شغلم هم درست شه انشالله به زودی زود.

2740
@دعایشب   @شاهخراسان   @مهرآیین_تقوی   @hello_o   @فاقد_نام_ ...

انشالله حاجت روابشی

خواهر خوبم هرکجای دنیابری هرلذتی روبچشی بنبسته💚💚 روزگار مجبورت میکنه ی روزی ی جایی که اشک میریزی وبغض بدی درگلوداری برگردی درخونه ی اهل بیت🩵🩵🩵 وقتی پناهی نداری پناهگاه تو اهل بیت میشه  💖💖💖 تنهاراه امام حسین هست که گمراه نخواهی شد🩵🩵🩵سلام خدا برشاه خراسان علی ابن الموسی الرضا 💖💖💖💖
@آب_آناناس     @نخودسیاه     @خدایااشکرت     @خدایاااشکرررت ...

قربونت بشم عزیزدلم😍😍

چشم حتما ان شاءالله اگه لایق باشم گلم✨️❤️

لطفا تو این شب همه رو دعا کن عزیزم

شهدای عزیزمون 

اهل‌ بیت بزرگوارمون 

اسیران خاکمون

منم به نیابت از شما هدیه به همه 💞

۳تا آیت الکرسی و ۱۰ تا یا الله ان شاءالله میخونم خواهر قشنگم

عزیزم من دیگه تا یک ماه حداقل نمیام ان شاءالله 

اگه عمری باشه و ذهن یاری کنه حتما دعا گوی شما گلم وهمه هستم

التماس دعای مخصوص قشنگم برای همه 😍😍

❤️لَاحَوْلَ وَ لَاقُوَّةَ إِلّا بِاللّٰهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ❤️
@روباه_خوش_چهره     @ریوار     @آناهیتا66     @عطر_رویا &nbs ...

سلام خواهر جان

متشکرم که به یادم بودین عزیزم 

ان شاءالله به حق این شب وماه عزیز حاجت روا باشید عزیز جان 

معجزه اتفاق می افته، مثل یه نور...✨اَلْحَمُدُ لِلَّهِ کَمَا هُوَ اَهْلُه. يَا سَرِيعَ الرِّضَا ، اِغْفِرْ لِمَنْ لاَ يَمْلِكُ إِلاَّ الدُّعَاءَ ، فَإِنَّكَ فَعَّالٌ لِمَا تَشَاءُ، اى مهربانى كه با سرعتى فوق تصور از بنده ات راضى مى شوى...                                                       گاهی خدا آن قدر صدایت را دوست دارد که سکوت میکند تا تو بارها بگویی خدای من❤️
سلام دوست خوبم  امشب قصد دارم به امید خدا برای حاجت روایی تمام کسانیکه التماس دعا گفتن ۱۰مرتبه ...

ممنونم از لطتون

@پرستوی_بهاری_سابق     @درمسیرخدا     @شاهانا۹۹     @فاطیما13 ...

چشم عزیز دلم

ان شالله هم فارغ التحصیل‌میشی هم یک کار خوب با درآمد مناسب پیدا می‌کنی . نیازی نیست بهم بگی برات دعا کنم .‌خودم همیشه به یادتم عزیزم .

الهی خدا به تمام حاجات دلت تو را برسونه دختر خوب و باایمانم . تو یک دختر فوق العاده  خوب هستی عزیزم .

قربونت بشم عزیزدلم😍😍 چشم حتما ان شاءالله اگه لایق باشم گلم✨️❤️ لطفا تو این شب همه رو دعا کن عزیز ...

ممنونم عزیزم 

بیای نیای من به یادتم💚💚💚

2706