2733
2739
بخدا نمیدونم شاید بخاطر اینه خیلی ساله کنکور میخونم یا گذشتمه یا دوسال پیش افسردگی شاید از همونه یا ...

میدونم تو شرایط سختی هستی ولی به این فکر کن حداقل سالمی مثل من  مریض نیستی😔

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چی شده ابجی😢😢😢😢😢

مهم نیست

مهم اینه که منم روزهای تو رو گذروندم

ولی الان که مریض شدم میگم کاش اون زمان غصه های الکی نمیخوردم

برای کنکورت تاجایی که میتونی تلاشت رو بکن بقیه اش با خدا و سرنوشت

به روزهای خوب زندگیت فکر کن که قراره بیاد پس ناراحت نباش

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹
2728
مهم نیست مهم اینه که منم روزهای تو رو گذروندم ولی الان که مریض شدم میگم کاش اون زمان غصه های الکی ...

بگو ابجی گلم مهمه😢

درسته ولی همینطوری شب و روز بغض میاد پیشم و اشکم میریزه دلم میخواد گریه کنم نمیشه😔

بگو ابجی گلم مهمه😢 درسته ولی همینطوری شب و روز بغض میاد پیشم و اشکم میریزه دلم میخواد گریه کنم نمی ...

بخاطر سن تون هم هست به خودت فرصت بده میگذره و درست میشه بهت قول میدم

یه وقتی رو بذار برای تفریح

زندگی اینقدرم مهم نیست

2740
بخاطر سن تون هم هست به خودت فرصت بده میگذره و درست میشه بهت قول میدم یه وقتی رو بذار برای تفریح زن ...

اخه سنم هر روز بالاتر میره و من هر روز تو غم بیشتر فرو میرم میترسم امسال قبول نشم چیکار کنم😔😔

استرس کنکور دارم نمیتونم از خونه بیرون برم😢😔دو سال پیش افسردگی وحشتانکی داشتم ۸ماه طول کشید😔

2706