2733
2739
عنوان

ممکنه خدا منو دوست نداشته باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 339 بازدید | 56 پست
اونا ظاهره تو فکر میکنی

نه واقعا فراتر از ظاهر دیدم! من مادر دیدم بچه‌ش رو به قتل رسونده، یا مادری که با دامادش رو هم ریخته و به دخترش خیانت کرده

مادر یه انسانه لطفا با خدا مقایسه نکنید و بت نسازید ازش، بلا تشبیه مادران دلسوز واقعی..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
منم ۳۲ سالمه تازه ی شکست ازدواجی هم داشتم

پس هم سنیم

منم یکبار نامزدیم بهم زدم 

من دیگه گذاشتمش پای ثسمت گلم 

اگه قسمت باشه

میشه

فعلا که درگیر یه چی 

دیگم

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
امکان نداره به رحمت و لطفش شک نکن برای حاجتت زمان تعیین نکن و ذره ای به دلت شک وارد نکن تو چه می‌دون ...

آخه چقدررر صبر

داستان اینکه از هر لحاظ ک فکرشو بکنید کاملم

خانواده تحصیلات شرایط مالی اخلاق ظاهر شغل 

2738
این یه جمله ی کلیشه آیه والا خودم ارشد روان شناسیم  این جمله ها در برابر عظمت خدا ذره ای ب حس ...

ارشد روانشناسی داری ولی تاحالا خودت رو درمان نکردی

بگین دعاتون کنم هرموقع خواستین♡.توی تاپیک هایی ک میخوان واسشون دعا کنید من رو تگ کنید. شما هم اگه دوست داشتید دعام کنید♥️♥️
منم ۳۲ سالمه تازه ی شکست ازدواجی هم داشتم

من ۳۷ سالمه تا میرم خوشحال بشم که این همه صبر کردم خدا بالاخره بهم نظر کرد به بدترین شکل ممکن دلمو میشکونه.به نظرم به خدا نیست.اصلا خدا تو مسائل عشقی و غیره دخالت نمیکنه.نمیدونم به چیه

پس هم سنیم منم یکبار نامزدیم بهم زدم  من دیگه گذاشتمش پای ثسمت گلم  اگه قسمت باشه میشه ...

ببین آدما متفاوتن ب لحاظ روان شناسی شخصیت ها مختلفند

ی سری ها با ازدواج نکردن مسئله ای ندارن

متاسفانه من جز اون دخترایی هستم ک با ازدواج تکمیل میشن

آخه چقدررر صبر داستان اینکه از هر لحاظ ک فکرشو بکنید کاملم خانواده تحصیلات شرایط مالی اخلاق ظاهر ش ...

تو مسیر خدا چقدر نداریم بعدم از کجا معلوم که حاجترواییت نزدیکه ،بازم میگم اگه  بازبونت دعا کنی و با قلبت ذره ای شک داشته باشی اثر دعات کم میشه 

ببین آدما متفاوتن ب لحاظ روان شناسی شخصیت ها مختلفند ی سری ها با ازدواج نکردن مسئله ای ندارن متاسف ...

همه دوست دارن ازدواج خوب داشته باشن 

کیه که دوست نداشته باشه

ولی خوب اینکه شرایطش درست در نمیاد 

نمیدونم حکمتش 

چیه

واقعا

دیگه

والا

بخدا

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
2706