2733
2739
از کجا باید شروع کرد چقدر سرمایه و زمان و استعداد میخواد خیلی  ریسکیه؟

تمام بازار های مالی دارای ریسک هستند بین ۱ الی ۲ سالی طول میکشه

برای شروع باید ۱۰۰۰ دلار و بیشتر داشته باشید

مرد😑اونقدر فروتن هستم که بدونم از هیچکس بالاتر نیستم اما اونقدر عاقل هستم که بدونم با بقیه فرق دارم.                             عاشق حیوانات،عاشق بازار های مالی (فارکس،بورس،ارز دیجیتال،طلای آب شده)عاشق کامپیوتر😑شهریوری درونگرا،مغرور،از خود راضی، لجباز و یک دنده،کینه ای😑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مهارتشو‌ از کجا میشه یاد گرفت؟

کلاس حضوری

دانشگاه

بوتیوب

و...

مرد😑اونقدر فروتن هستم که بدونم از هیچکس بالاتر نیستم اما اونقدر عاقل هستم که بدونم با بقیه فرق دارم.                             عاشق حیوانات،عاشق بازار های مالی (فارکس،بورس،ارز دیجیتال،طلای آب شده)عاشق کامپیوتر😑شهریوری درونگرا،مغرور،از خود راضی، لجباز و یک دنده،کینه ای😑
از کجا باید شروع کرد

منم خیلی تو فکرشم البته کسی رو دارم ک می‌تونه ساپورتم کنه

اون خودش اول دست فروشی میکرد بعد مغازه زد بعد رفت وارد کار تجارت و وارد می‌کنه از دبی و اینا بدون هیچ پشتوانه ای

میخوامشا اما نمی‌خواد منو💔
2740
تمام بازار های مالی دارای ریسک هستند بین ۱ الی ۲ سالی طول میکشه برای شروع باید ۱۰۰۰ دلار و بیشتر دا ...

ندارم  الان قبل ترید چیکارکنم سرمایه لازم واسشو بدست بیارم

❌ جواب نود درصد تاپیک هاتون، تراپیه🦦 . پس وقتتو الکی تلف نکن برو پیش اهلش
ندارم  الان قبل ترید چیکارکنم سرمایه لازم واسشو بدست بیارم

اول باید مهارتشو داشته باشید سرمایه رو میتونید جذب کنید بعدا نیازی به داشتن سرمایه نیست 

2706