2737
2739
عنوان

شما به پدرتون حق میدین با ازدواجتون مخالفت کنن به این دلایل؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1197 بازدید | 72 پست
اصلا برای پسر امکان جابجایی نیست شغلشون نمایندگی دارن و شهر خودشون باید باشن هیکل هم خوب ورزشکا ...

پس ی مشاوره ی بالینی خوب انتخاب کن برو شرایط و توضیح بده راهکار بگیر اونا کارشون همینه

خیلی خوشحالم که خدامو دارم و دذهر شرایطی حتی بدترین شرایط باعث آرامش ونشاطمه  
کاملا حق با پدره... هیکل ورزشکاری دلیل خوبی برا ازدواج نیس.. یه معلم زیبا دیدم که با یه گچ کار خوش ت ...

من که نگفتم بخاطر هیکل عاشق هم شدن که 😐

علت مخالفت پدر دختر خانم هیکل سنگین و بدنسازی بودن پسر هست که میگن در آینده دچار مشکل میشن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

در این صورت شما به دختر خانم چه پیشنهادی دارید؟ چیکار کنن بنظرتون

به نظر من بهتره با پدرشون صحبت کنن و صادقانه بگن که دلبسته این آقا هستن و درکنارشم تجربه و نظر پدرشون براشون اهمیت داره،بهتره پدر متوجه باشه که ایشون تا چه حدی مصمم هستن بعد اگر همین دلایل مطرح کردن سعی کنید قانعشون کنید و در نهایت ایشون میتونن بدون موافقت قلبی پدرشون ازدواج کنن چون هم سنی هم استقلالی این بینش دارن اما خب بهتره که به این مرحله نرسه، گاهی وقتا بعضی از بزرگترها توقع دارن بچه ها با معیارهای اونا ازدواج کنن، مخالفت ی پدر دلیل قطعی بر شکست اون ازدواج نیست گاهی ریشه در احساسات و تصورات خودش از داماد آینده داره، من احساس میکنم ایشون تصور یه داماد پزشک و ساکن شهر خودشون رو دارن تا اینکه بخوان این حس اضطراب جدایی دخترشون و آقایی که خب ممکنه ظاهراً مورد توجه بقیه خانوم ها باشه رو داشته باشن،شایدم حدس من اشتباه باشه ولی در کل باید با پدرشون صحبت کنن و ریشه مخالفتشون پیدا کنن

من که نگفتم بخاطر هیکل عاشق هم شدن که 😐 علت مخالفت پدر دختر خانم هیکل سنگین و بدنسازی بودن پسر ...

معمولا گفته میشه  اکثر  آقایونی که سمت بدنسازی میرن کسانی هستن که دوست دارن تو چشم باشن از لحاظ ظاهری،شاید پول زیاد و ظاهر سازی که ایشون انجام دادن زیاد به مزاج پدری مثل ایشون خوش نمیاد و برای خودشون فلسفه ها میبافن،ک البته به عنوان ی پدر حق دارن این دست نگرانی ها داشته باشن ولی این موضوعات دلیل مخالفت کامل نیست از نظر من

2731
معمولا گفته میشه  اکثر  آقایونی که سمت بدنسازی میرن کسانی هستن که دوست دارن تو چشم باشن از ...

خیلی عذرمیخوام صریح صحبت میکنم

نه به این دلیل نیست ، بخاطر اینکه خودشون مشکل کمر دارن استرس اینو دارن که دخترشون آسیب ببینه منظورشون یه مدت بعد زندگی هست بخاطر رابطه ج...

الهی...

بنظر میاد احساسی هستن... 

انگار فکر میکنن که دارن شما رو از دست میدن و به هر چیزی برای نگهداشتنت چنگ میزنن

أَکْثَرُهُمْ لا یَعْقِلُونَ، أَكْثَرُهُمْ لَا يُؤْمِنُونَ، أَكْثَرَ النَّاسِ لَا يَشْكُرُونَ، كَثِيرًا مِنْهُمْ لَمُسْرِفُونَ، كَثِيرًا مِنَ النَّاسِ لَفَاسِقُونَ… این توصیف خدا از بیشتر ما انسان‌هاست. غم انگیز و باعث شرمساریه!!! بیشترشون فکر نمیکنن. بیشترشون ایمان ندارن. بیشترشون تشکر نمیکنن. بیشترشون اسراف میکنن و……..!!! خدا به بندگانش کرم و بخشایش دارد، ولى بیشتر مردم سپاس‌گزار نیستند. آل عمران 110... آنها نعمت خدا را می‌شناسند، سپس آن را انکار می‌کنند و بیشترشان ناسپاسند! بقره 243؛ نمل 73. (با اندکی تفاوت)... نعمت‏ خدا را مى ‏شناسند اما باز هم منكر آن مى ‏شوند و بيشترشان كافرند. نحل 83... آنها هنگامی كه اذان مي‏گوئيد و مردم را)به نماز مي‏خوانيد آن را به مسخره و بازی مي‏گيرند، اين بخاطر آن است كه آنها جمعی هستند كه اندیشه نمی‌کنند.. مائده، ۵۸... اگر اکثر مردم روى زمین را اطاعت کنى، تو را از راه خدا گمراه سازند؛ زیرا جز از پى گمان نمی‌روند و جز به دروغ سخن نمی‌گویند.انعام، 116... خداوند نسبت به مردم صاحب فضل و كرم است هر چند اكثر مردم شكرگزاری نمی‏كنند. غافر 61... پروردگار تو نسبت به مردم فضل و رحمت دارد ولی اكثر آنها شكرگزار نيستند. نمل 73... و……..

بنظرم خیال پدر رو راحت کن...

مثلا بگو هر چی بشه مسئولیتش با منه! توکلم به خداست و تا ابد دلم به حضور و پشتیبانی شما گرمه و...

نمیدونم ازین حرفا که خیالشون رو راحت کنی

أَکْثَرُهُمْ لا یَعْقِلُونَ، أَكْثَرُهُمْ لَا يُؤْمِنُونَ، أَكْثَرَ النَّاسِ لَا يَشْكُرُونَ، كَثِيرًا مِنْهُمْ لَمُسْرِفُونَ، كَثِيرًا مِنَ النَّاسِ لَفَاسِقُونَ… این توصیف خدا از بیشتر ما انسان‌هاست. غم انگیز و باعث شرمساریه!!! بیشترشون فکر نمیکنن. بیشترشون ایمان ندارن. بیشترشون تشکر نمیکنن. بیشترشون اسراف میکنن و……..!!! خدا به بندگانش کرم و بخشایش دارد، ولى بیشتر مردم سپاس‌گزار نیستند. آل عمران 110... آنها نعمت خدا را می‌شناسند، سپس آن را انکار می‌کنند و بیشترشان ناسپاسند! بقره 243؛ نمل 73. (با اندکی تفاوت)... نعمت‏ خدا را مى ‏شناسند اما باز هم منكر آن مى ‏شوند و بيشترشان كافرند. نحل 83... آنها هنگامی كه اذان مي‏گوئيد و مردم را)به نماز مي‏خوانيد آن را به مسخره و بازی مي‏گيرند، اين بخاطر آن است كه آنها جمعی هستند كه اندیشه نمی‌کنند.. مائده، ۵۸... اگر اکثر مردم روى زمین را اطاعت کنى، تو را از راه خدا گمراه سازند؛ زیرا جز از پى گمان نمی‌روند و جز به دروغ سخن نمی‌گویند.انعام، 116... خداوند نسبت به مردم صاحب فضل و كرم است هر چند اكثر مردم شكرگزاری نمی‏كنند. غافر 61... پروردگار تو نسبت به مردم فضل و رحمت دارد ولی اكثر آنها شكرگزار نيستند. نمل 73... و……..
2740
خیلی عذرمیخوام صریح صحبت میکنم نه به این دلیل نیست ، بخاطر اینکه خودشون مشکل کمر دارن استرس اینو دا ...

اسی مگه شما میخوای اونو بغل کنی؟ رابطه ج هم مشکلی ایجاد نمیکنه تا جایی ک من میدونم😂

خیلی عذرمیخوام صریح صحبت میکنم نه به این دلیل نیست ، بخاطر اینکه خودشون مشکل کمر دارن استرس اینو دا ...

ینی چی😐😐😐😐کمردرد پدرت ب اون آقا چ ربطی داره متوجه نمیشم!!!!!

فقط 19 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 ی صلوات برای سلامتی تو دلی هام میفرستی؟ممنونم مهربون 🥰.        تتل🖤شادمهر🤍شایع ٫: tork👩🏻‍🦱✨ی دختر لجباز 🤪عاشق رقص💃و آواز🎧(همه جا آهنگ حموم،مسافرت،موقع خواب و..🫡🥴😁) عکاسی هم میکنم عاشق عکس گرفتنم😍📷 عاشق مرغ🍗پیتزا🍕 و همه چی🤣عاشق خرمالو و خوراکی های شیرین،شیرموز هم خیلی دوس😋وای نگم از بادوم زمینی🥹 شماهم مث من وقتی از ی چیزی خوشتون میاد دوسه بار شات میگیرین(حتی آهنگی رو که دوس دارم دوسه بار دانلود میکنم )یا من دیوونم؟!😶‍🌫️🤔چرا قشنگ زدن به ریشه چرا حال من خوش نی اوضاع قشنگ ترم که میشه هرکاری کنی دیگ این بدن،بدن نمیشه💔tatal  ای کاش حقم از تموم زندگی تنها تو باشی من عاشق تنهاییم ,تنها بشم, اما تو باشی ٫؛🤍🖇️ Shadmehr عطر خوب بزن،خوشتیپ بچرخ ؛بالاخره پستچی به در میزنه ی روز بده خبر خوب✨ shayea    من خیلی خیلی سادم با احساسات من بازی نکنید لفطا🥹😕💔اگه جایی باهاتون دعوا کردم متاسف حتما از جای دیگ اعصابم خورده وگرنه اهل دعوا نیستم🙌ولی اگه واقعا باهاتون دعوا کردم و ناراحتم کردین از چشمم میفتین 🤗 و اگه تاپیک دیگ  باهاتون حرف زدم بدونید یادم نمیمونه که دعوا کردم🤣 ۱گ خوابتون نمیبره یعنی تو خواب یِ نفر دیگه اید!  ۲هرچی آیکیو بیشتری داشته باشین بیشتر خواب میبینین!۳آخرین کسی ک بهش فک کردین دلیل خوشحالی یا ناراحتیتونه! #دختری_که_هیچکس_دوستش_ندارد♥ لایک دوس دارم منو هرجا دیدین بلایکین😁
2706