2737
2739
عنوان

بی حسی برای اپیلاسیون و تتو😬

131 بازدید | 18 پست

میخوام زیر بغل و بیکینی رو اپیلاسیون کنم

اما خیلی دردش شدیده

دنبال پماد بی حسی میگردم

زایلاپی که هییییچ اثری نداشت برام

به نظرتون پماد های تتو خوبن؟ 

چی خوبه؟ 

میخوام کامل بی حس شه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

لیرزبرو

❌مرداسایت نیایدتوتاپیکم ریپ هم نزن ❌درخواست دوستی هم نده باتچکر🤗هیچ وقت کسی را بخاطر نژاد،چهره،پدرومادرش زادگاهش مسخره نکنید؛ چون انسان هیچ حق انتخابی درمورد انها ندارد♥️
2731

تیکاتیکس اصل بگیر 

قیمت اصلش چهارصد به بالاس و ساخت تایوانه‌

بزار نیم ساعت بمونه و ترجیحا روش سلفون بکش بعد نیم ساعت پاک کن تا دوساعت کاملا بی حسی

فروشگاه لوازم خانه و آشپزخانه ما ⬅️ best_host_shop

اها درضمن 

زایلاپی رو نباید ک همینجوری بزنی یبار بری اپی 

باید سه ساعت قبل اپیلاسیون 

هر ۲۰دقیقه یکبار زایلا پی رو بزنی روشم کیسه فریزر بکش تا خوب بی حس بشه 

برای زیر بغل و بیکینی ۴۰درصد 

و برای باقی نواحی ۷۰درصد بی حس میکنه 

۱۴سالگی عاشقش شدم و باهاش فرار کردم 🙃سخت بود خیلی سخت ولی الان خیلی شیرینه زندگی کنارش تو قشنگترین اتفاق زندگیمی $🫂❤️امضای قبلم رو پاک کردن 😐
2740

آها یه چیز دیگه 

من قبلا که اپیلاسیون میرفتم قبل کار یه دونه ژلوفن میخوردم 

چون به علت مشکلات هورمونی در حد گوریل پرمو هستم و اون ژلوفنه‌ باعث می‌شد خیلی درد احساس نکنم

فروشگاه لوازم خانه و آشپزخانه ما ⬅️ best_host_shop
اها درضمن  زایلاپی رو نباید ک همینجوری بزنی یبار بری اپی  باید سه ساعت قبل اپیلاسیون&nbs ...

زدم.  پلاستیک کشیدم هر بیس دقیقه تمدید کردم اما کم بی حس میشه بازم نمیتونم تحمل کنم. 

ببین زیر بغل رو اپیلاسیون نکن خوب نیست

نمیشه خسته شدم دیگه

دلم میخواد تاپ بپوشم و راحت باشم

خیلی جلو همسرم و خانواده خجالت میکشم زیر بغلم مو داشته باشه

نمیشه خسته شدم دیگه دلم میخواد تاپ بپوشم و راحت باشم خیلی جلو همسرم و خانواده خجالت میکشم زیر بغلم ...

عزیزم سلامتیت واجب تره

خواهش میکنم اینکارو نکن

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹
من اپیلاسیون رفتم ولی دردش آنقدری نبود که همه میگن لیزر هم دردش تا همین حده یا بیشتره ؟

من خودم انجام دادم.اصلا نتونستم تحمل کنم.در حالی که دست و پام رو آخ نمیگم ولی این دو ناحیه خیلی طاقت فرساست. 

2706