2733
2739

باسلام بر انسانیت وشرافت انسانی. من خودم چند وقتی هست که دچار مشکلات زیادی شدم مثل سردرد حالت تهوع دل درد تاری چشم خستگی بی اشتهایی کم وزنی ومشکلات عصبی و روحی بعد از کلی دکتر دوا و نتیجه نگرفتن بیخیال زندگی و منتظر مرگ نشستم.

بعد از مشاهده واحساسات عجیبی متوجه شدم که یکی از همسایها با دسگاه شنود خونه بنده را شنود میکند بعد از اطمینان شروع به جمع کردن اطلاعات در این زمینه متوجه شدم که این دستگاه با استفاده از امواج که خود میفرستد وباز خورد این امواج ارسالی کار میکند و محدودیت مسافت هم ندارد این یعنی که قدرت امواج ارسالی ان بسیار زیاد خواهد بود و متاسفانه هنوز نتوانستم جلوی کارکثیفش رو کاملا بگیرم هر وسیله رو امتحان کردم صد در صد مانع نشد چون تمام صدای محیط به وضوح شنیده میشود کار سخت شده چون هم بدنم ناتوان وسست و از لحاظ ذهنی هم دچار اختلال و فراموشی شدم فقط خدا باید کمک که از من کاری بر نمییاد.

با امواج رادیویی مشود از راه دور بدون ردپا وحضور فیزیکی افراد را به قتل رساند نمونه ان بنده که هنوز زنده هست تا این لحظه.بی یار یاور تنها

توی اینترنت دستگاهی دیدم امواج ارسال میکرد اندازه فلاکس چای، یارو دستگاه رو به زمین چسبوند یک دکمه روی اون رو زد، خاک چند متر فرو نشست. حالا شما فکر کن همسایه بغل دستیت یا طبقه بالا اون دستگاه رو طرفت بگیره و شکنجه ات کنه.

لینک ویدئو

URL=https://uupload.ir/view/video_ymu3eto_lggc.mp4/]

😐

کاربر قدیمی با ۵ تا اکانت ترکیده😄‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ طراح مُد و فشن💅 ‌‌‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌. دارای مدرک FCE و TTC زبان🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بفروش و برو..

فقط 34 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            

شیشه مصرف میکنی؟

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101
2738