2737
2734
ببین این اصلا دوست و رفیقی نداره با هیچکس حرف نمیزنه همش تو تنهایی خودشه البته اخلاق منم تقریبا ای ...

بهش بگین که توی بچگی فقط شمابودین که نگهش داشتین وبقیه خواستن بذارنش پرورشگاه و آگاهش کنین هرچند به مرور زمان قدر پدرمادرتونو میدونه الان خیلی کله شقه خدا حفظ کنه پدرمادرتونو

اره شاید ببین خانواده مادری من هر هفته زنونه جمع میشن دور هم منم هرچند وقت یه بار میرم نه فقط زنونه ...

احتمال زیاد  مشکل از همونجاست

توی خانواده مادری بچه همسن و سال داداشتون هست؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بهش بگین که توی بچگی فقط شمابودین که نگهش داشتین وبقیه خواستن بذارنش پرورشگاه و آگاهش کنین هرچند به ...

اینجوری که بدتره انگار داریم سرش منت میزاریم

2728
2740
اره پسرخاله دارم این سنی

شاید جلو اونم که بزرگترا ازین حرفا میزنن باعث شده اون از همسن و سالاش دور بشه با خودش میگه خانواده مادری که بالغن سطح فکرشون اینه وای به حال بچه هاشون یا اصن هم نسل خودم برا همین از همه دور شده و میترسه بابت اینا تحقیر بشه 

پشت کنکوره؟

شاید جلو اونم که بزرگترا ازین حرفا میزنن باعث شده اون از همسن و سالاش دور بشه با خودش میگه خانواده م ...

اره فکر کنم اینجوریه

اره امسال دوازدهمه ولی درسش عالیه و اصلا نگران نیست

2706