2737
2739
عنوان

چیکار کنم نظر بقیه برام مهم نباشه 😔🥲

| مشاهده متن کامل بحث + 268 بازدید | 34 پست
من شخصیت بدی دارم با همه از ته دل خوبی میکنم 🥲بعدش هم نمی‌دونم جوری رفتار میکنن که انگار اضافیم حال ...

عاهااا فهمیدم تو باید اطلاعات روانشناسیتو ببری بالا اگه امکانشو داری خودت تو این زمینه متخصص بشی ک عالی میشی مثلا رشته ی دانشگاهیتو روانشناسی برداری

خیلی خوشحالم که خدامو دارم و دذهر شرایطی حتی بدترین شرایط باعث آرامش ونشاطمه  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
همینو نمی‌دونم حرفات  حقه و تلخ  بعضاً خسمبکنم من به درد این دنیا نمیخورم

باید فکر کنی ببینی چرا همچین حرفی به خودت میزنی

اصلا زندگی ای که الان داری مناسب خودت و شخصیتته؟ شغلت، رشته ی تحصیلیت، روابط عاطفیت با خانواده و دوستات و یا یک شخصی خاص چطوره؟

اصلا از زندگیت لذت میبری؟ اگه اره کدوم بخششو دوست داری اگه نه کدوم بخشش ناراحتت میکنه؟

کتاب نیمه ی تاریک وجود رو بخون خیلی کمک میکنه به اینکه خودتو بشناسی

من ی مدت حساس شده بودم هرکی هرچیزی بهم میگفت عصبانیم میکرد حتی اگه بهم نمیگفتن مثلا تو کامنتی چیزی میدیدم ولی بعدا فهمیدم دلیل عصبانتیم اینه که با اینکه با نظرشون مخالف بودم ولی درباطن بهش باور داشتم و این به خاطر این بود که راجع به اون چیز اطلاعات یا تجربه کافی رو نداشتم که بتونم ذهنیتم رو درست کنم فقط حرف و شعار بودم

با نام و یاد خدا رها میشم از همه چیز فقط برای تو تلاش میکنم فقط برای تو میخوابم و میخورم و رژیم میگیرم و ورزش میکنم و زندگی میکنم برای تو...❤ دلم میخواد بفهمم شمس و جلال الدین محمد چه چیزی فهمیدن که اینطور برات زندگی کردن خدا❤ 
من ترک تحصیل کردم🥲بخاطر شرایط و وضع مالیم🥲❤️

ببین گلم یه نرم افزار هست اسمش کست باکس هست از اینترنت یابازار دانلودش کن پر مطالب رواوشناسیه. دانلود کن گوش کن ب کارت میاد

خیلی خوشحالم که خدامو دارم و دذهر شرایطی حتی بدترین شرایط باعث آرامش ونشاطمه  
2740
باید فکر کنی ببینی چرا همچین حرفی به خودت میزنی اصلا زندگی ای که الان داری مناسب خودت و شخصیتته؟ شغ ...

دقیقاً وضع حال منم همینه ولی گم شدم نمی‌دونم چیکار کنم از به طرف دیگه حس و حال هبچیو ندارم

دقیقاً وضع حال منم همینه ولی گم شدم نمی‌دونم چیکار کنم از به طرف دیگه حس و حال هبچیو ندارم

الان که تعطیلیه زمان خوبیه که یک فکر اساسی راجع به خودت و زندگیت بکنی

اصلا الان از مسیرت راضی هستی؟ دوست داری چیکار کنی در اینده؟ هدف گذاری باید بکنی

همین چند دقیقه پیش تو تاپیکی که تعطیل شد بهم گفتن خراب و منی که اینقدر حساسم واقعا هیچ حسی نداشتم چون اصلا نیازی ندارم به کسی خودمو ثابت کنم و کاملا نظرم باهاشون مخالفه

اما اگه یذره باور داشتم که حرفاشون درسته همچین عصبانی میشدم که نگو😂 

کتابای مختلف بخون و از زیر کارای مهم مثلهمین فکر‌کردن و برنامه ریزی در نرو

مسیر زندگیت رو برسی کن ببین تا الان چجوری طی کردی و چجوری ساختی زندگیتو. راضی هستی یا نه؟ چه چیزایی ناراحتت کرد و از چه چیزی توی خودت بدت میاد، اونا رو تغییر بده

با نام و یاد خدا رها میشم از همه چیز فقط برای تو تلاش میکنم فقط برای تو میخوابم و میخورم و رژیم میگیرم و ورزش میکنم و زندگی میکنم برای تو...❤ دلم میخواد بفهمم شمس و جلال الدین محمد چه چیزی فهمیدن که اینطور برات زندگی کردن خدا❤ 
2706