2733
2739
عنوان

گوشی چرا اینجوری میکنه؟؟

80 بازدید | 17 پست

سامسونگ دو هفته آب میشه گرفتمش ولی حس میکنم فقد اولش باتریش خوب بود الان ک دوهفته همش گذشته زدر سارا خالی میکنه . بعد میزارمش تو شازر تا ۸۸پر میشه دبگ‌پر نمیشه منم میترسم زیاد بمونه خراب تر بسه برش‌ میدارم از شارز چی بکنم بیصاحاب بشه

مدلش چیه

قطعا ی مشکلی داره

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️

ببر پس بده

بی تو ثانیه هایم بوی دلتنگی میدهد🙂💔 #بهیادتم:)#سیاه ترین قلب ماله منه🙃💔#برگرد قلبم🙂🚶🏻‍♀️خدایا علیمو برگردون🙂داستان زندگیمون مثله فرهاد بود ولی هیچ کجاش شیرین نبود🥃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مدلش چیه قطعا ی مشکلی داره

ممنون که متوجه وجود مشکلش شدی 😂😂

الهم عجل لولیک الفرج 💚💚                                                                                                                  متاهل و متعهد آقایون لطفا درخواست دوستی ندن 🙏🙏
2728
ممنون که متوجه وجود مشکلش شدی 😂😂

شماهم به خودت زحمت میدادی متوجه بشی 😏😏

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
A34

ببر پس بده 

من فکر کردم مدلش باید خیلی پایین باشه 

این گوشی باتریش مشکل داره

2740
ااونم اگ پس میگیره

گوشیش خرابه مگه میتونه پس نگیره؟

بی تو ثانیه هایم بوی دلتنگی میدهد🙂💔 #بهیادتم:)#سیاه ترین قلب ماله منه🙃💔#برگرد قلبم🙂🚶🏻‍♀️خدایا علیمو برگردون🙂داستان زندگیمون مثله فرهاد بود ولی هیچ کجاش شیرین نبود🥃
شماهم به خودت زحمت میدادی متوجه بشی 😏😏

من محض شوخی گفتم فکر نمیکردم ناراحت بشی 

الهم عجل لولیک الفرج 💚💚                                                                                                                  متاهل و متعهد آقایون لطفا درخواست دوستی ندن 🙏🙏
اونم الان پس میگیره 

وقتی گوشی مشکل داره قطعا میگیره

الانم ک گارانتی داره

چی بگم آخه بهش الان مبگ خودت حتما مرص داشتی باهاش ور رفتی و فلان

بگو اصن دست بهش نزدم

بگو گوشی ک ۱۵درصد میشد میزدم شارژ بعد بیشتر از ۸۰تام پر نمیکنه سری ام خالی میکنه چن جا بردم نشون دادم گفتن ایراد داره اوردم پس بدم من گوشی اینجوری نمیخوام

چقد خریدی؟

2706