2752
2734
عنوان

قرار دوم با خواستگار...گفت که..

| مشاهده متن کامل بحث + 1248 بازدید | 64 پست

نمیشه زود قضاوت کرد 

به نظر من همون قبل افطار برو بیرون ، ساعت ۴ نه ، مثلا ساعت ۵ برو که یه ساعت مونده باشه به افطار 

ببین برای افطار نگهت میداره یا نه 

که مطمئن جواب بدی

خدایا شکرت بخاطر همه ی چیزهایی که داریم و برامون عادی شده 🤲🙏بزرگترین خواسته ی تو ، کوچکترین اجابت از طرف خداست ⁦♥️⁩

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگر میخاستی افطار برید باید میگفتی بعدم اگر قرار باشه پسرا سر هر مورد این همه خرج کنن واقعا تو ا ...

عزیزم پسرا مجبور نیستن خواستگاری هر کسی برن که انقدر تو خرج بیفتن 

میشه معقول تر رفتار کنن و تا حدی روی طرف مقابل شناخت داشته باشن بعد برن خواستگاری 

به هر حال شان دختر خانوم هم باید حفظ بشه 

نمیشه که بخوان برن پارک یا تو خیابون بچرخن

این قرار ها رسمیه‌

ماییم‌ که بی هیچ سرانجام خوشیم ...
2731
میگم ازکجامعلوم روزه باشه شایدروزه روبهونه کرده که چیزی نخره

دقیقا بعید نیست 

باز قضاوت نمیشه کرد ولی اگه واقعا پسری برای دختر ارزش بزاره قطعا قطعا بالاخره سر قرار مخصوصا قرار رسمی باید ی غذا مهمونش کنه حالا نه ی پرس خیلی گرون ولی بقول ی کاربر دیگه قشنگ نیست تو خیابونا بچرخن که! جدای از روزه و ماه رمضون ۴ اشکالی نداره بشرطی که گشنه برنگردونه!! واقعا زشته باید احترام دختر حفظ بشه حالا قرار های دوستی بین خود دختر پسر ی گلی میخرن ی باکسی ی کادویی چیزی .. ولی قشنگ نیست از اول تا آخر خشک و خالی ک نمیشه

من از دیوانه ها دیدم هزاران عاقلِ مرده ..
عزیزم پسرا مجبور نیستن خواستگاری هر کسی برن که انقدر تو خرج بیفتن  میشه معقول تر رفتار کنن و ت ...

والاچه رعایت کردنی میگیدوضعیت جیب پسرارولحاظ کنیدایناپولشون اینقدراضاف میادمیرن خودشونومعتادمیکنن

دقیقا بعید نیست  باز قضاوت نمیشه کرد ولی اگه واقعا پسری برای دختر ارزش بزاره قطعا قطعا بالاخره ...

درسته ولی اینکه میگن وضعیت جیب پسررولحاظ کنیدآخه پس پوله تریاکوسیگاروایناشونوازکجامیارن پوله اینچیزاهست پوله یه شام دادن نیست

والاچه رعایت کردنی میگیدوضعیت جیب پسرارولحاظ کنیدایناپولشون اینقدراضاف میادمیرن خودشونومعتادمیکنن

همون 

بالخره کسی که تصمیم به ازدواج میگیره باید توانایی اینو در خودش ببینه که از پس یه سری مخارج بر بیاد 

دختر مردم گشنه و تشنه تو خیابون بگرده که طرف هزار جا میره خواستگاری بهش فشار نیاد . مگه میشه آخه 😅

ماییم‌ که بی هیچ سرانجام خوشیم ...
وظیف شون نیست افطار بدن

وقتی قصد ازدواج داره وظيفه نیست؟ شعور و شخصیتشو میرسونه!! بله اوضاع اقتصادی بده برای پسری ک تازه اول راهه مثلا ۲۰ سالشه شغلی نداره شما باهاش توی رابطه میری سعی میکنی پا به پاش ملاحظشو کنی کم کم خودشو بکشه بالا ولی دیگه پسری که قصد ازدواج داره میاد خواستگاری قطعا پس اندازی داره و قطعا پول ی پرس غذا دیگه نباید واسش چیزی باشه!

درسته ولی اینکه میگن وضعیت جیب پسررولحاظ کنیدآخه پس پوله تریاکوسیگاروایناشونوازکجامیارن پوله اینچیزا ...

چی بگم والا پسر خوب و بد داریم ولی یکی از دوستامم همیشه ملاحظه دوست پسرشو میکرد خیلییییی باهاش را اومد اخرم اون پسر رفت با ی ببخشید هرزه ی بی ارزش فقط هفته ای ۱۰ تومن خرج لباسش میکنه الان پاییزم عروسیشونه😂😂😂 بعضی پسرا واقعا لیاقت و جنبه ملاحظه کردن ندارن 

خب عزیزم من میگم یه تایمی باشه ک حداقل بتونیم باهم یه قهوه ای چیزی بخوریم  بعدم کسی ک دیگه دو ...

خوب بهش بگید ما بعد از افطار میریم بیرون 

تا راحت باشیم شاید خواستیم بریم کافه ای چیزی 

ولی به نظرم اصلا نمیشه از این چیزا نمیشه فهمید 

کی خسیسه کی نیست به نظرم خواستگارتون بی شیله پیله هستن و راحت خودشون نشون میدن

2706