2733
2734
عنوان

شوهرم توقع داره من سحری نخورم

| مشاهده متن کامل بحث + 8080 بازدید | 141 پست

شوهر منم نمیگیره اتفاقا چراغ آشپزخانه هم  روشن میکنم  ولی چیزی نمیگه 

مدتـِ زیادی گذشتـ تا بفهممـ تنها کسـے که میتونـہ کاملم‌کنـہ خودمـ هستم؛ فقط خودم، خودمـ نقطه ی آغاز و پایانـ هر چیزی بودمـ..!🌱                 شکست وجود نداره، یا میبرے یا یاد میگیرے چطور ببرے!️.                                                      آقایون سایت نه درخواست دوستی بدید،نه بیاید به تاپیکم چون قهوه ای رنگتون میکنم نه لایکم کنید با تشکر.                        

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اتفاقا تا میتونی سروصدای ظرفارو دربیار بزار گوشش عادت کنه. من ببینم یکی بزور و درجایی که میتونه یچیزیو تحمل کنه ولی میخواد بره رومخ و حرف خودشو بزنه واقعا لج میکنم.  مگه سحری خوردن جقد طول میکشه اونم درحالتی که قرار نیس سرصدای عمدی درکار باشه. اینجا دیگه داره زور میگه و اتفاقا خودشم میتونه تو حال نخوابه اتاق هس بره تو اتاق این یمدت رو‌ . شما از فردا تماام و کمال سحریتو بخور اونم ندید بگیر. ظلم پذیر باشید بهتون ظلم میشه

2731
قبول باشه اتفاقا این روزه تو از خیلی از ماها بیشتر مورد رضایت خداست سعی کن کمتر سروصداکنی. حتما خوا ...

خب اونقدر که فاصله ندارن موقع خواب دیدی صدا انگار خیلی زیادترشنیده میشه چون سکوته

2740

حالا شوهرمن برعکس بهش سحری ندم اخم میکنه...باید بمیرم هم سحری بلندشم بدم والا ناراحت میشه ...این مردا کلا یه طوریشون هس ....پارسال اهمیت نمیدادم دلخوری پیش میومد امسال دیگه پری هم شدم اما دلخوری پیش نیاد خودم بیدار میشم سحری آماده میکنم میدم میخوره ...ما خانما همیشه خودمونو با این مردا سازگار میکنیم اما متاسفانه بعضی مردا فقط انتظار داشتن رو بلدن

آخه چون شام میخوریم دیگه میلم نمیشه موقع خواب بخورم آدم انقدر مواظبه سروصدانشه گوشت تنش آب میشه

شام یکم کمتر از سحری باشه 

آره واقعا همش استرس داره بیدار نشه کاش اعتقادات اعضای خانواده مثل هم دیگه بود و مشکلی نداشتن من که حتی نمازم هم 

باید خیلی آروم در حدی که اصلا خودمم به زور یکمش رو میشنوم میخونم 

ما هیچ گاه به امروز برنمی گردیم،هرچه را لازم است بردارید ...

فرشتگان موكلند كه براي روزه ‏داران دعا كنند. هر فرشته درجه ‏اي دارد فرشته ‏اي موكل است براي بندگان مخلص روزه ‏دار دعا كند، غير از فرشته ‏اي است كه موكل دعا براي غير روزه ‏داران است. درجات فرشتگان و دعاهاي آنها هم تفاوت دارد. آنچه را فرشتگان براي روزه‏ داران مسئلت مي كنند، باطن روزه است. تا چه اندازه ما به باطن روزه مي ‏پردازيم كه نه تنها ظاهرمان روزه بگيرد و چيزي نخوريم و نياشاميم؛ بلكه سر و درون ما هم روزه بگيرد؟ نگذاريم خاطره ‏اي در دل خطور كند كه خدا نمي پسندد.

2706