2733
2734
عنوان

مامانایی ک بچه کلاس اولی دارین

128 بازدید | 14 پست

قد و وزن بچه هاتونو میشه بگین

نرمالش رو میدونین چنده؟

میگن دعای نی نی سایتی ها میگیره لطفا برام دعا کنین خیلی زوووود من از این خونه اسباب کشی کنم دارم توش دق میکنم از بس دلگیره

دختر

قد ۱۲۴ وزن ۱۹ و ۵۰۰

همکلاسی هاش ۲ ۳ تاشون قد دختر ۳سالم هستن خیلی خیلی کوچیک ۲ ۳ تا شون هم ۲ ۳ سانت بلندتر از کلاس اولیم

فقط 19 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم . خدایا چنان کن سرانجام کار  تو خشنود باشی و ما رستگار🙂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
وزن فکر کنم نرمال ۲۳ کیلو باید باشن

دختره من ۲۰کیلوعه همه میگن لاغره

میگن دعای نی نی سایتی ها میگیره لطفا برام دعا کنین خیلی زوووود من از این خونه اسباب کشی کنم دارم توش دق میکنم از بس دلگیره
پسر ۲۰ کیلو ۱۲۰ وزن به نظرم پسرم یکم ریزه هستش

دخترم ۲۰کیلوعه همه میگن لاغره اعصابم بهم ریخته

پسر منم قدش ۱۱۸ وزنش ۱۸ کیلو خیلی لاغره

هیچی نمیخورن ک یه کم جون بگیرن

2738
پسر منم وزنش کمه ، هر چی هم میزارم بخوره میگه میل ندارم

وای دقیقا

من عرق ینجه گرفتم چن روزه اشتهاش باز شده .هرچی شربت خارجی گرفتم تاثیر نداشتن

من دیگه کم آوردم گفتم ببرمش دکتر تغذیه

من عرق ینجه گرفتم چن روزه اشتهاش باز شده .هرچی شربت خارجی گرفتم تاثیر نداشتن

منم خیلی شربت برای اشتها گرفتم بعضی هاش اصلا موثر نبود بعضی هاش هم تا شربت رو میدی اثر دارند بعد که قطع کنی دوباره بی اشتها میشن

هوای ِ تو ، اجابت ِ تمام ِ عشق است . . . 
منم خیلی شربت برای اشتها گرفتم بعضی هاش اصلا موثر نبود بعضی هاش هم تا شربت رو میدی اثر دارند بعد که ...

اره .پسر منم همینه.البته اینم بگم مث خودمه میگم شاید ارثی باشه.خودمم بی اشتهام 

انسانها  تنها  به« مهر »برترند  ز  همدیگر
2706