2733
2734

نگرانم بچه ام تواین دنیای نامرد تک وتنها بدون مادری که مراقبش باشه زیر چترش باشه ارامشش باشه چجوری سختیای زندگی رو تحمل کنه‌‌‌...از شوهرمم خیالم زیاد راحت نیست اما پیله کرده بچه میخواد....

همش میگم نکنه سر زایمان یهو بمیرم یا چند سال بعد از به دنیا اوردنش بمیرم

اگه این دنیا بی رحم نبود اگه خطرناک نبود اگه از آدمای این دنیا از حوادث و اتفاقای این دنیا بچه ام درامان بود اگه واقعا مثله من زجر نمیکشید و مطمئن بودم خوشبخت میشه حتی در نبود من..انقدر نگران نبودم ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

اگه بخدا اعتماد کنی هیچوقت از این فکرا نمیکنی💕

‌خدا تو‌ قرآن میگه "وَ تُعِزُّ مَنْ تَشاءُ وَ تُذِلُّ مَنْ تَشاءُ" یعنی عزت و ذلت تو دست منه. بعد تو می‌ترسی بقیه زمینت بزنن؟

یا خدا چقدر بدبینی اینطوری که نمیتونی زندگی کنی ه

نیل هستم🥹⭐️🌙 یه عدد دختر شمالی🪷🌿🌈بهترین؛ زیباترین تاریخ زندگیم𝟏𝟒𝟎𝟏/𝟗/𝟏𝟗 اگه عاشق بَوِمَه دلبر جانی داشتِمِه 𝐀𝐥𝐢🥹❤️‍ دختری هستم به شدت احساسی🥹🦚 تو شرایط سخت همدم افراد با ارزش زندگیم هستم🫧☺️تحت هیچ شرایطی قهر نمیکنم؛کینه ای نیستم🫠🥝مشاور یا روانشناس نیستم؛ اما میتونم به عنوان یه خواهر مجازی باهات دردل کنم و تا اونجایی که میتونم بهت کمک کنم🥹💛⭐️ لطفا توی تاپیک های،مذهبی تگم کنید🫠🌷هرچه بود گذشت، ما جوانه زدیم سبز شدیم🫠💚لطفا یه سر به تاپیکام بزنید؛امیدوارم براتون مفید و کاربردی باشه🥹💙🧿دریا بَووشی تیسِه ماهی بومِه🥹⭐️حامی حیوانات و طبیعت🫧🐞
2706