2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مادرشوهر نمیشم اگه مادرشوهر میشدم سعی میکردم بی حاشیه باشم دخالت نکنم خودمو بهشون تحمیل نکنم از فرصت رفتن پسرم از خونه استفاده کنم و بی دغدغه برم همش تفریح و مسافرت 

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی

من اون موقع ها میگفتم اگه زن داداش داشته باشم میمیرم براش ولی واقعا خوده زن داداشام خیلی کرم میریزن و باعث میشن رابطه ها سرد بشه 

اصلا انگار این دو نمیشه باهام صمیمی باشن 

2728
همونطور ک مادرشوهرم بامن بود با عروسم میشم 

یکبار تو زندگیم دخالت نکرد یکبار پشت سرم حرف نزد یکبار پشت پسرشو جلو من نگرفت همیشه جلو دخاراش گفت من تاالان ۸تا دختر داشتم الان شدن ۹تا من ک عین مادر دوسش دارم خدای منم ازش راض باشه جوری ک بخاطر من تو صورت پسرش زد هرچند قبل ازدواجمون تو دوستی خیلی اذیت کرد ولی از شب خاستکاری همه جی تموم شد شد مادر دومم

2740
مادرشوهر نمیشم اگه مادرشوهر میشدم سعی میکردم بی حاشیه باشم دخالت نکنم خودمو بهشون تحمیل نکنم از فرصت ...

هر کنی باز برات حاشیه درست میکنن . بری خونشون میگه چرا میاد نری میگه بی احساسه نمیاد. نوه ات رو دوس داشته باشی میگه میخاد منو از بچم دور کنه  نوه ات رو محل ندی میگه بی احساسی 

هر کاری کنی باز حرف و ح یث هست

اگه همه ی این کارا رو کردی و بازم جفت انداخت چی؟ اگه پسرتو اذیت کرد؟

اکه همچین آدمی باشه خب دیگه کاری بهش ندارم و خوشحالی پسرم مهمه همین که با هم خوشبخت باشن منم خوشحالم 

در امیدِ واهیِ یک مرحمیم این روزها ❤️‍🩹.                دیگه‌نه‌یه‌دلیم‌نه‌هم‌نظر /حس‌خوب‌قبلُ‌به‌هم‌نزن 🌙✨
2706