2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

فکرکنم مادرشوهر نسبتا بدی بشم خداروشکر پسر ندارم

اللّهم عجّل لولیک الفرج به حق زینب کبری (س)  ❤️السّلام علیک یا صاحب الزّمان ❤️برای سلامتی امام زمان صلوات🌹                     خدایا بیاد روزی که خونم کنار مسجد باشه و صدای اذان بپیچه تو خونم مخصوصا اذان صبح ماه رمضون و دعای سحر  بگو آمین💚💚
2740

تو زندگیشون دخالت نمیکنم بهش احترام میذارم و مثل دختر خودم دوسش میدارم و بعضی اوقات بی مناسبت براش کادو میخرم یا دعوتش میکنم باهم دوتایی کافه ای رستورانی چیزی بریم 😊

در امیدِ واهیِ یک مرحمیم این روزها ❤️‍🩹.                دیگه‌نه‌یه‌دلیم‌نه‌هم‌نظر /حس‌خوب‌قبلُ‌به‌هم‌نزن 🌙✨

مادر شوهر ندارم اما تلاش میکنم جوری با عروسم رفتار کنم ک عاشق این بشه ک بیاد خونم 

حس خوبی از من و رفتارم بگیره و تو مسائلش با پسرم دخالت نمیکنم چون زندگی مشترک خودشونه و من حق دخالت ندارم و به عروسم اهمیت میدم تا منم مثل مامانش دوس داشته باشه 

بهترینِ خودت باش رفیق 🌿✨

هیچی.هرکدوممون زندگیای خودمونو داریم قرار نیست به هم کار داشته باشیم.همینطور که الان حدمو با خانواده‌شوهرم نگه داشتم و روابطمون بر پایه احترامه با عروسمم همینطور خواهد بود

اگه بودی حال و روزم با الانم خیلی فرررق داشت🖤 غم تو از دل من اینجوری زندونی نمیساخت 🖤افتادم این گوشه دنیا تک و تنها دلم تنگ💔 تو که نیستی چی قشنگه توی این دنیای بی رنگ😭 منو ول نکن من این گوشه دنیا تک و تنهاااام 😭😭منه دیوونه از این دنیا فقط دستاتو میخوااام 😭💔🖤
2706