2733
2739

کسی تجربه داره؟ چقدر باید پول داشته باشم برا شروع ؟ چیکار باید بکنم؟

البته نمیخوام کار کنم برا دل خودم میخوام یاد بگیرم عکاسی کنم از طبیعت از ادمایی که دوسشون دارم و لذت ببرم

خدایا دریا دریا شکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
خیلی باحاله آرامش بخشه.با گوشی شروع کن.خیلی عکسهای معروف با گوشی گرفته شدن مهم ثبت اون لحظه یا تصویر ...

با گوشی زیاد عکس میگیرم ولی احساس میکنم چون تکنیک ها رو بلد نیستم نتیجه خوب نمیشه 

خدایا دریا دریا شکرت
مرسی مفیده کلاس های فنی حرفه ای؟

بستگی به فنی و حرفه ای شهرتون داره که استادش چه جوری اموزش بده، چون برای دل خودت میخوایی یاد بگیری یه پیشنهاد هم می تونم بدم برو عکاسی های شهرتون بگو میخوام به عنوان کاراموز یاد بگیرم ببین چی میگن خیلی هاشون اموزش هم میدن

در حد ۲۰ تومن میتونم هزینه کنم دوربین معمولی میشه خرید با این پول؟

فک کنم بشه ولی خیلی معمولی خیلی تحقیق کن یوتیوب فیلم ها رو ببین 

احتمالا برای شروع خوب باشه

من nikon d5300دارم

ولی میگن canon بهتره

هیچی از هیچکس بعید نیست :) چنان نماند چنین نیز نخواد ماند. 

منم عکس زیاد انداختم تو گوشی اما احساس میکنم خوب نشدن 

خدایاشکرت واسه همه روزایی که گفتیم نمیشه ولی شد شکر واسه وقتایی که به مو رسید اما پاره نشد "شکر واسه روزایی ک ب مو رسید و اتفاقا پاره شد ولی دوباره گره زدیمو ادامه دادیم " و شکر واسه وقتایی ک به جای مچ گرفتن دستمونو گرفتی ((: ♡●  سوالی اگر درمورد زبان دارید پاسخگو هستم 💡همونی ام که نه مذهبیا قبولش دارن نه غیر مذهبیا   
2706