2737
2739
منم پدرم شهریوریه 🤣🤣 تو دور لجبازی میفتیم ، اشک همه در میاد 🤣🤣🤣🤣

اصلا یه شهریوری همسر مناسبی نیست🤣🤣🫤 

من پدرم ریییلکس به تمام معنا 

گاهی لجباز 

شاید چرخ‌هامون پنچر شد و نشد برسیم به فردا.چمونه که اینقدر سختش می‌کنیم؟
از کجا باید بخونیم طالع ماه و سال و چون فقط ماه میزنن

بزن فلان سال و ماه 

مثلا مرد شهریوری سال نهنگ

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اصلا یه شهریوری همسر مناسبی نیست🤣🤣🫤  من پدرم ریییلکس به تمام معنا  گاهی لجباز

تو ریلکسی لجبازی دیگه 😅🤣

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree
2728
اگه منظورت از بیشعوری سطح شخصیت توعه که آره ه دقت کنی و نظر قبلیم بخونی خوب متوجه شعورت میشی😂

به کتفم😂

فاقد اهمیت

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
2738

یکیشو من دارم نامردترین آدمیه که دیدم 

لطفا با نظرم مخالفی ریپ نزن من نظر خودمودارم 💗بختیاری اصیل 😍 پروفایلم خودمم 💞ــــــــــــــ..ـ.ـ...........ــــــــ....ــــــــ..ــــــ.....ــ...ــ..ــ....من اگر دل بدهم دل نشکستن بلدی؟ تا ابد مال تو باشم تو نرفتن بلدی؟بلدی تکیه کنم جا نزنی رد نشوی؟ من اگر شکوه کنم دست گرفتن بلدی؟بلدی دل ببری عشوه کنی نازکنی؟ غیر از اینها تو بگو ناز کشیدن بلدی؟خواستم شاعر چشمت بشوم، پرسیدی بیتی از عشق بگو شعر سرودن بلدی؟چشم تو سوژه ی نقاشی امروز دلم بنشین پلک ،نزن خوب نشستن بلدی؟دو سه خط عشق برای دل عاشق بنویسهمه دار و ندارم تو نوشتن بلدی؟

مردای شهربوری نه پدر خوبی هستن نه همسر خوبی

دروغ زیاد میگن ،عصبی ان،پرخاشگرن، بی چشم و رو هستن

بنطرم صرف نظر کن

ما تو خانوادمون ۹۰ درصد شهریوری هستن چه پدرم چه شوهر خالم چه داییم چه خالم همه شهریوری

کورد از سنندج

پسرم شهریوره هفت سالشه از همین حالا بداخلاق پرو هست همش میگم خدا به داد زن آیندت برسه  

فقط 1 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بابت هدیه ی زیبایی که بهم دادی   ۱۲٫۶٫۱۴۰۲ بی بی چکم مثبت شد
مرسی گلی❤

سال خوک رو میگن‌ سال برکت و نعمت و پول 

به خاطر انرژی مثبت بالا و خوش بینیِ 😍

ب شدت عصبانی

گیر الکی میده

رفیق باز 

اجتماعی

حرص درار 

و... 

با یکیشون زندگی میکنم🥴

سبز شدن دراین ویرانی ریشه میخواهد🌱🤍وقتی دلاتون بهم نزدیک بشه صدا پایین میاد مهربونید حرف همو میشنوید نیازی نیس ک داد بزنین اما وقتی دلا از هم دور بشن حرفای هم شنیده نشن ادم فریاد میزنه تا بگه چرا اینهمه فاصله تا کم بشه این دوری پس از داد زدنا ناراحت نشین بدونین واسه کم کردن فاصلس نه عقده و توهین بهتون نه شکستن غرورتون اینه نهایت دوست داشتن💔 
2706