2737
2734
واقعا؟ میشه بگی چرا؟

همسر‌م مردادیه 

تمام پسرایی که جذب من میشدن مردادی بودن 🤣

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree
من یه دوست پسر مردادی داشتم خیلی مزخرف بود عجیب غریب بود

از چه نظر مزخرف؟

میشه بگی از اخلاقیاتش؟

شبیه بغض نوزدای که ساعت هاست می گِرید.... پر از حرفم کسی اما زبانم را نمی فهمد:)!                                   https://abzarek.ir/service-p/msg/1822345  حرفی سخنی داشتین درخدمتم....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همسر‌م مردادیه  تمام پسرایی که جذب من میشدن مردادی بودن 🤣

بعد همشون خوب بودن؟؟  

میشه از اخلاقیات همسرت بگی؟ هم خوب هم بد

شبیه بغض نوزدای که ساعت هاست می گِرید.... پر از حرفم کسی اما زبانم را نمی فهمد:)!                                   https://abzarek.ir/service-p/msg/1822345  حرفی سخنی داشتین درخدمتم....
من یه دوست پسر مردادی داشتم خیلی مزخرف بود عجیب غریب بود

چون خودت مردادی هستی 

منم شهریوریم ، با مرد شهریوری نمیسازم

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree
2728
نونوش هستن 😂

نونوش چیه؟ 

الهم عجل لولیک الفرج 💚💚                                                                                                                  متاهل و متعهد آقایون لطفا درخواست دوستی ندن 🙏🙏
2740
از چه نظر مزخرف؟ میشه بگی از اخلاقیاتش؟

خودشونو درگیره یه سری چیزا میکنن مثل زنگ میزدم یا باشگاه بود یا ماشین ترخیص میکرد رابطه رو هواس یه بار اوکین یه بار بی حالن وقتی هم کات میکنی هی میان میگن دلم تنگ شده....

شوهر من شهریور بسیار دلسوز و اینکه زودم عصبانی میشه بسیار پرحرفه😁

نترسید روزی خورشید متلاشی شود وهمگی ما از سرما بمیریم،بترسید روزی برسد که زنان بخواهند محبتشان را از مردان دریغ کنند…اون وقت همگی ااز سرما میمیریم.
بعد همشون خوب بودن؟؟     میشه از اخلاقیات همسرت بگی؟ هم خوب هم بد

همشون خوب بودن 😅

ولی همسرم عالی بود 

دقیقا همونی بود که میخواستم 

خوبیاش زیاده .. خوش اخلاق . جذابیت . با محبت . تلاشگر . خوش فکر . در عین آینده نگری و فکر اقتصادی ، برای زندگی و خوشحالی خانواده اش هزینه میکنه . به شدت خوش پوش 

کاریزماتیک

تو هر جمعی میدرخشه

بدی نداره واقعا ... اختلاف سلیقه داشتیم گاهی

2706