2737
2734
عنوان

معدل کلاس پنجم . تیزهوشان

118 بازدید | 13 پست

دخترم معدل کلاس پنجمش نمرات کم شده اما امسال که ششمه خیلی درسخون شده و از اول سال فکر و ذکرش شده تیزهوشان حالا شرایط تیزهوشان آمده نوشته فقط یک خوب باید تو معدلش باشه و من و دخترم ناامید شدیم بنظرتون راهکاری هست . طفلی دو روزه کارش گریه شده 

مگه فقط ششم مهم نیست؟ 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  تیکر رسیدن به اهدافمه!!                                                              سلام کلیشه کیدراما هستم درسته تکراریم ولی هنوز جذابیتای خودمو دارم 🤘                                                             کیدراما یه سبک زندگیه 😏😏                                                                                                                             اگه یک کیدرامر هستی باید بگم که راه ورود و درست اومدی اما خروجی نداریم😎✌                                                   میشه برا من و خانوادم ۵ تا صلوات بفرستی؟ ❤                                                                                                     

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا اینقدر سخت میگیری؟؟؟؟

اصلا دبستان مهم نیست 

فقط پایه مهمه ک آلفا و خوندن نوشتنش مهم باشه

دبیرستان بازم معدل بیست مهم نیست 

فقط مهم اینه نهم جوری قبول بشه ک بتونه انتخاب رشته کنه انتخاب رشته مورد علاقه

فقط فقط فقططططط دبیرستان مهمه خواهش میکنم سخت نگیرید ک زده بشه آلامو خوب بخونه بعد برسه بیرستان خسته بشه زده بشه

من خودم دانشجوی پزشکی هستم ترم یک

2728

فکر کنم شرایطش برای ششمه فقط ششمه و همه خ خ بشه حله البته مطمین نیستم

اسی الان دیگه تیزهوشان متوسطه اول دیگه زیاد خوب نیست  عمدتا قبلا به خاطر اینکه برای دبیرستان نمیخواستن ازمون ورودی بدن میرفتن تیزهوشان متوسطه اولو

که اونو الان برداشتن

الکی متوسطه اول اینقدر الکی سختی نکشه

فیزیک و شیمی حدا بخونه و کلی کتاب تکمیلی که چی

اصلا شاید خواست نره تجربی

اصلا میخواست بره هنر الکی ۳ سال سختی میکشه

زندگی یک چمدان است،که می آوریَش.... بار و بَندیل سبک میکنی و میبَریَش... 
2738
فکر کنم شرایطش برای ششمه فقط ششمه و همه خ خ بشه حله البته مطمین نیستم اسی الان دیگه تیزهوشان متوسطه ...

راستش خودش از اول امسال خیلی به تیزهوشان فکر میکرد و البته خودم بیشتر از درس بابت اینکه بچه های تیزهوشان مدام به فکر درس هستند و به فکر این حرف و حدیث های که بچه ها تو مدرسه در موردش حرف میزنن و مسایل جنسی و این چیزا کمتر هستند