2737
2734

یعنی بخاطر اینه که قبلا بخش محبت میکردم و جوابی دریافت نمیکردم؟ خیلی بهم بدی کرده خییییلیییا. انقد سرکوفت زده انقد سختگیری های الکی کرده. منو از یه دختر شاد و سرزنده تبدیل کرد به یه زن غمگین و افسرده....همش حسرت زندگی دیگران رو میخوام از لحاظ محبتی، وقتی میبینم مردی بع زنش محبت میکنه ،میشکنم همش میگم خدایا چرا من باید زندگیم اینجوری باشه..... همش به خودکشی فکر میکنم یا یه راهی که از دستش خلاص شم، میگم خدایا یا اینو بکش یا منو خسته شدم دیگه امکان طلاق گرفتن هم ندارم فقط مرگ نجاتم بده

📿 ➡️ این تسبیح منه مخصوص وقتایی که میام نی نی سایت 😐

عاشقش ک باشی میپرستیشششششش😭😭😭😭😭😭😭😭

خانم های مهربونم لطفا لطفااا به نیت حاجت روایی برای رسیدن به عشقم یکی یه صلوات بفرستید...

انشالله هرکسی واسم دعا کرد خداصدبرابرشو به دل مهربونتون برگردونه..

عاشقش ک باشی میپرستیشششششش😭😭😭😭😭😭😭😭 خانم های مهربونم لطفا لطفااا به نیت حاجت روایی برای رسید ...

چه عشقی وقتی اینهمه آزار داده. عاشقش بودم ولی انقد اذیتم کرد همه عشقی که بهش داشتم از قلبم پاک شد جاش کینه و نفرت جا گرفت 

📿 ➡️ این تسبیح منه مخصوص وقتایی که میام نی نی سایت 😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه عشقی وقتی اینهمه آزار داده. عاشقش بودم ولی انقد اذیتم کرد همه عشقی که بهش داشتم از قلبم پاک شد جا ...

نه خوبیاش فکر کن ن آزارش ...پس من چی بگم ...ولی نمیتونم ازش بگذرم از همه‌چیم گذشتم واسش 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

2731