2733
2734
عنوان

روانپزشک تهران

61 بازدید | 6 پست

برای وسواس فکری معرفی کنید 

دردی که انسان را به سکوت وا میداردبسیار سنگین تر از دردیستکه انسان را به فریاد وا میداردو انسان ها فقط به فریاد هم می‌رسندنه به سکوت هم…    سکوت من به این معنا نیست که نمی توانم جواب دهم بلکه نمیخواهم دل کسی را بشکنم   اصالت را یکی دروغ نگفتن معنا میکند دیگری تهمت نزدن ولی من اصالت را برده ذات بد نبودن معنا میکنم  قله ای که چند بار فتح شود بی شک تفریحگاه عمومی میشود مواظب قلبت باش همه آدما روزی از دنیا می رن و چیزی که باقی می مونه اعتبار اوناست ‌‌‌... پس اعتبار مون رو حفظ کنیم که واقعی ترین دارایی یک انسان به اعتبار اونه     _ یه دختر مو فرفری چشم درشتم که دردای زیادی کشیده تو زندگیش اما با این وجود تجربه های زیادی هم داره   سوال علمی راجب بدن داشتین راجب اقتصاد داشتین  دلتون گرفته بود خواستید درخواست دوستی بدین درخدمتم ☘️❤️     https://abzarek.ir/service-p/msg/1716079  دیگر هیچکس او نخواهد شد ... حتی خودش .. درد ناشی از تکامل ...رو دارم تجربه میکنم 

دکتر ماهیار آذر روانپزشک حاذق

وااااقعا کارش رو بلده

خوبیش اینه وقت می‌ذاره برای مراجعه کننده

هم‌ روان شناسی می‌کنه 

هم روانپزشک هست

دارو میده مرده رو زنده می‌کنه.یعنی من مرده بودم الان زنده شدم

دیگه خودت حساب کن

نکته جذابش اینه که من بیمار برادرش مازیار آذر هم بودم جراح مغز

فوق العاده دوتاشون متعهد به کارن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دکتر ماهیار آذر روانپزشک حاذق وااااقعا کارش رو بلده خوبیش اینه وقت می‌ذاره برای مراجعه کننده هم‌ ...

بنظرتون خوب میشم میترسم 

و اینکه دارو هارو قطع می‌کنه وقتی خوب میشیم

دردی که انسان را به سکوت وا میداردبسیار سنگین تر از دردیستکه انسان را به فریاد وا میداردو انسان ها فقط به فریاد هم می‌رسندنه به سکوت هم…    سکوت من به این معنا نیست که نمی توانم جواب دهم بلکه نمیخواهم دل کسی را بشکنم   اصالت را یکی دروغ نگفتن معنا میکند دیگری تهمت نزدن ولی من اصالت را برده ذات بد نبودن معنا میکنم  قله ای که چند بار فتح شود بی شک تفریحگاه عمومی میشود مواظب قلبت باش همه آدما روزی از دنیا می رن و چیزی که باقی می مونه اعتبار اوناست ‌‌‌... پس اعتبار مون رو حفظ کنیم که واقعی ترین دارایی یک انسان به اعتبار اونه     _ یه دختر مو فرفری چشم درشتم که دردای زیادی کشیده تو زندگیش اما با این وجود تجربه های زیادی هم داره   سوال علمی راجب بدن داشتین راجب اقتصاد داشتین  دلتون گرفته بود خواستید درخواست دوستی بدین درخدمتم ☘️❤️     https://abzarek.ir/service-p/msg/1716079  دیگر هیچکس او نخواهد شد ... حتی خودش .. درد ناشی از تکامل ...رو دارم تجربه میکنم 
2731
بنظرتون خوب میشم میترسم  و اینکه دارو هارو قطع می‌کنه وقتی خوب میشیم

فداتشم من به علاوه مورد شما حداقل ده بیماری دیگه دارم 

روزی سیزده قرص دارم میخورم

نمی‌ترسم

بعد شما از وسواس فکری میترسی؟؟؟

اونوقت کی بهت گفته وسواس فکری داری؟؟؟

باور کن با دکتر آذر صحبت کنی اون رو هم نداری.

خیالت راحت 

فداتشم من به علاوه مورد شما حداقل ده بیماری دیگه دارم  روزی سیزده قرص دارم میخورم نمی‌ترسم ...

ی دکتری تشخیص دادن ولی خب ... میترسم دیگه به زندگی برنگردم میترسم تو همین حال بد بمونم

ی دکتری تشخیص دادن ولی خب ... میترسم دیگه به زندگی برنگردم میترسم تو همین حال بد بمونم

وخی وخی خودتو  جمع کن دختره تنببببببل ترسووووو

بی هوش بی حواس

اه اه.

آدمم اینقدر ضعیف!؟؟

پاشوووووو گفتم

به زندگی بر نگردم🙄هنااااق و به زندگی بر نگردم

درد یکساعته و به زندگی بر نگردم

یه دکتر دانشجو بلند شده یه چرتی گفته

رفته نشسته تو مغز تو

از این حرفا نزن خوشم نمیاد 😒😒