2737
2739
عنوان

قلیون خیلی بده؟؟؟؟

107 بازدید | 10 پست

میگه تفریحی با دوستام بریم بیرون میکشم چند وقت پیش  رفتیم پارک گفت بزار برم بکشم نمیدونستم واکنش چی نشون بدم گفتم برو همون شب یه دعوا درست کردم بهونه الکی ک مامانت چرا اینقدر زنگ میزنه مگه می‌ترسه بامنی مگه زنت نیستم 

بهش گفتم ترک کن گفت بخدا چیز بدی نیست خودتم باید باهام بکشی بچهه شوهر عقدی م هست خانواده ام سر این چیزا حساسن به قران

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اعتیاد جدیدا برای بعضیا عادیه انگار، بی کلاسیه

#مثل_قلی_نباشید           از آگاه شدن مردم حسابی برآشفته شدن و ترسیدن😏  کتاب ۱۲ قرن سکوت از ناصر بنا کننده معروف به پورپیرار و کارنامه اسلام از دکتر عبدالحسین زرین کوب رو بخونید مفیدن             با فحاشی به هرودت تاریخ نویس بزرگ و معتبر جهانی و ویل دورانت،  نمیتونید تاریخ رو عوض کنید😏 اره همه تاریخ نویسا و محققان یونانی، ارمنی، مسیحی، رومی ، مسلمان دروغ گفتن، محققان نی نی سایت به گذشته سفر کردن و تاریخ جدید برامون آوردن😏       امضای قبلیم رو که خوندید؟ نی نی یار گفت حذفش کن، مهم اینه که دیدید! حالا برید دنبال حقیقت و خودتون بخونید نه گوش به فرمان شبکه های بهایی و پیجهای پروژه بگیر اینستا باشید، افرین دخترای خوب😘                                                                                         
2728

ول کن بابا بزار بکشه دیگه چیه مگه

منم میکشم شوهرمم میکشه همه دور اطرافیانمونم میکشن 

هیچیمون نشده خداروشکر ، این لذتای زود گذرم تروخدا دریق نکنید از هم 

پایه باش دیگه 

به خاطر اعتراض به وضعیت افتضاح سایت و به خاطر حمایت نکردن نی نی سایتا تعلیق شده بودم ، خیلی بده که پشت هم نیستیم 💔خدایا خودت درجریانی دیگه 💔🥀
2740