2737
2739

من افسردگی دارم دارو و دکترم هیچ کمکی بهم نکرد 

درگه وافعا نمیدونم چکار کنم شما چطوری خوب شدید 

اگه باشعوری وقتی نظرت مخالف منه ریپ نزن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۳سال داشتم

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
2731
سلام  داروهایی که داده اسم ببر  ببینم چی داده  فعالیت روزانه و هدف داشتن قسمت بزرگ ...

فلوکستین 

کلا ذهنم خالی شده من قبلا کلی هدف داشتم ولی الان فقط میخام بخوابم حوصله هیچی ندارم

2738
به منم دارو داده خیلی شدیده از روزی که میخورم بدتر شدم شبا تا صبح خوابم نمیبره پریشونی دارم و عرق می ...

منم از وقتی میخورم بد تر شدم 

اضطرابم خوب شده ولی افسردگیم شدید تر شده

خوب بفکر درمان هستید ؟ من در تلاشم اگه به نتیجه ای رسیدم حتما بهت میگم  امیدوارم خوب شی

بله من چندین مرتبه بیمارستان اعصاب و روانم بستری شدم ولی حالم بهتر نشد کلا دیگه قید خوب شدنو زدم دعا میکنم بمیرم راحت شم

مردم هرگز خوشبختی خود را نمی‌شناسند اما خوشبختی دیگران همیشه جلوی دید آنهاست  به داشته های خود عمیق تر نگاه کنید   
بله من چندین مرتبه بیمارستان اعصاب و روانم بستری شدم ولی حالم بهتر نشد کلا دیگه قید خوب شدنو زدم دعا ...

میدونم سخته 

انشالله همچیز درست میشه . 

خوب شدید ؟

الحمدالله

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
2706