2737
2734

بجای سرخ کن و پلوپز 

ی مولتی کوکر چند کاره بگیرم بهتره؟

مخلوط کن و آسیاب و ابمیوه گیری چند کاره بهتره یا هر کدوم تک تک بگیرم؟

مارک پاناسونیک مد نظرمه

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوش بحالت خوشبخت بشی کاش منم همین دغدغه رو داشتم

هر سنی دغدغه خودشو داره

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
2728
چندکاره بگیر 

اخه همسرم میگه کیفیت تک کاره ها بهتره

من جهیزیه نمیگیرم ولی کلا تو خرید لوازم خونگی جدا بگیری بهتره کیفیت بهتری دارن نسبت به چند کاره ها&n ...

بهتره پس؟

2740

عزیزم بزار تجربه شخصیمو بهت بگم

من از اونایی بودم که معتقد بودم آدم باید اقتصادی خرید کنه در حین اینکه مارک خوب بگیره ولی یه قلم جنس بگیره که چند کاره باشه اینجوری هم بصرفه تره و هم جای کمتری رو اشغال میکنه 

پس اومدم یه دستگاه آسیاب و مخلوط کن و ابمیوه گیری رو چند کاره گرفتم 

الان پایه زیری دستگاهم سوخته و در واقع بجای یه دستگاه سه دستگاه غیر قابل مصرف شده 😐

نه میتونم بلند کنم 

نه میتونم آسیاب کنم 

و نه میتونم ابمیوه بگیرم 

من اشتباه کردم 

جدا جدا بهتره 

شما صلاح خودته قشنگم 

فقط 17 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شهریارا گو دل از ما مهربانان مشکنید🦋 ورنه قاضی در قضا نامهربانی می‌کند 
عزیزم بزار تجربه شخصیمو بهت بگم من از اونایی بودم که معتقد بودم آدم باید اقتصادی خرید کنه در حین ای ...

همین الان اینو ب همسرم گفتم

گفتم انگار ک بجا ی دستگاه ۳ تارو از دست میدی

ا سرخ کن و پلوپز و الان چند ساله استفاده نمیکنم 

سرخ کن بدون روغن هم تازگی ها گرفتم فقط برا درست کردن مرغ خوبه و سیب‌زمینی 

مخلوط کن و اسیاب و ابمیوه گیری رو حتما چند کاره بگیر چون سالی دوسه بار بیشتر استفاده نمیشه و جاگیره تک تک بگیری 

ا سرخ کن و پلوپز و الان چند ساله استفاده نمیکنم  سرخ کن بدون روغن هم تازگی ها گرفتم فقط برا در ...

ابمیوه گیری و مخلوط کن برا من خیلی کاربردیه

مخصوصا مخلوط کن یا همون میکسر خیلی مهمه برام تیغش قوی باشه چون چندین سال خونه مادرم بودم میکسرشون ضعیف بود 

همین الان اینو ب همسرم گفتم گفتم انگار ک بجا ی دستگاه ۳ تارو از دست میدی

کلا زیاده روی نکن 

قبل عید داشتیم جهیزیه زن عموم رو میچیدیم 

باور کن از هرچی برقی بود یه چیزی خریده بود و چپونده بود توی کابینت 

ازش میپرسیدم فلان دستگاه چیه ؟چند تاشو گفت نمیدونم بعدا سرچ میکنم 😐

خواهرانه بهت میگم زیاده روی نکن 

متناسب با نیاز بخر 

ابمیوه گیری اسباب بلندر

یه خورد کن برقیکوچیک بگیر برای مثلا سیر و این چیزا

یه پلوپز شش نفره بگیر 

با یه سرخ کن دوکیلویی

کتری برقی هم لازمه 

باور کن بقیه چیزا اضافیه 

مثلا زن عموم سبزی خورد کن خریده بود اندازه یه سطل اشغال 😐حاضرم شرط ببندم هیچ وقت استفاده ش نشه 

فقط 17 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شهریارا گو دل از ما مهربانان مشکنید🦋 ورنه قاضی در قضا نامهربانی می‌کند 
کلا زیاده روی نکن  قبل عید داشتیم جهیزیه زن عموم رو میچیدیم  باور کن از هرچی برقی بود یه ...

منم سبزی خورد کن میخواستم بگیرم ولی فهمیدم خرد کن برقی ‌کار اونم انجام میده نگرفتم

اره واقعا گرون شدن وسایل 

2706