2733
2734
عنوان

دلیل افزایش خیانت 🥀

143 بازدید | 9 پست

امروز یه مغازه بودم یه پیرمردی می گفت قدیما خیانت خیلی خیلی  کم بود اما خدا هم رحمت کنه که وسلیه خوبیه وهم لعنت کنه کسی رو که تلفن اختراع کرد بعد اون خیانت ها بیشتر شد الان که دارم فک میکنم پر بیراه نگفته 

نظر شما چیه؟

موثر بوده 

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

دلیلش تنوع طلبی و در عین حال اینستا هست که ۹۹ درصد محتوا ها خیانت هستش و مردا رو نسبت به شریک زندگی خودشون بی اعتماد کرده

خانمه داره میره پیش دوس پسرش بعد به شوهره میگه دارم میرم آرایشگاه خب لامصبا زنا به اندازه کافی محدود هستن کم چرت و پرت بسازید دیگه

در واقع با این کارا طرفو هول میدن سمت همون خیانت

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی.......                                                                      اگه توی یه کشوری درامدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغزِ خالیشون.......                                                            ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن.....                                                                                     🌨️ من یه اسفندی ام 💫 مغرور ، جذاب ، لجباز 💫🌨️