2737
2739

آرامش ازم سلب شده محبت توجه بیخودی و زیادشون تبدیل به آزار اذیت شده برای من  لطفت نگین خوشی زده زیر دلت آدم دلش میخواد مستقل زندگی کنه راحت باشه مادرشوهرم از ساعت ۵ شروع می‌کنه پیام دادن فلانی اومد(شوهرم) خدا نکنه ساعت ۸ ۹ شه نیاد سرش میندازه میاد اینجا مثلا من نترسم. بابا جان مگه بچم یا مریضم نیاز به مراقبت دارم چیکار داره شوهر من کی میاد کی میره خودش گوشی دارع اصلا به خودش پیام بده خیلی اذیتم آرامش ندارم احساس میکنم همش داره آمار زندگیمو در میارن آدمای بدی نیستن ولی من شخصیت درون گرایی دارم دوس دارم تنها باشم مستقل باشم خوشم نمیاد هی پیگیری هی محبت بیخودی هی رفتاامد واقعا شب آدم تو خونش آرامش میخاد این ب نظر خودش داره در حق من لطف می‌کنه میاد اینجا میشینه حرفای تکراری زدن منم باید بشینم پای حرفاش شاید بنظرتون چرت میگم ولی الان دارم گریه میکنم چیکار کنم بدون اینکه ناراحت شن ولم کنن؟

میشه برای سلامتی تودلیم یه صلوات بفرستی؟😻پسر خوشگلم مامانی منتظرته هرچی زودتر بیای تو بغلم😍🤱پسرم بالاخره اومد تو بغلم🥰ایشالا خدا همیشه پشت پناهش باشه❤️

من کاملا درکت میکنم منم ادم انزوا طلبی هستم از رفت و امد زیاد خوشم نمیاد

نی‌نی‌سایت جاییه که امضای وطن پرستی خلاف قوانینه ولی شعار مرگ بر فلان با قوانین مغایرت نداره😂هشتگ عدالت آبدوغ‌خیاری🤡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من کاملا درکت میکنم منم ادم انزوا طلبی هستم از رفت و امد زیاد خوشم نمیاد

😓هی نمی‌دونم چیکار کنم 

میشه برای سلامتی تودلیم یه صلوات بفرستی؟😻پسر خوشگلم مامانی منتظرته هرچی زودتر بیای تو بغلم😍🤱پسرم بالاخره اومد تو بغلم🥰ایشالا خدا همیشه پشت پناهش باشه❤️
2728

سخته واقعااااااا

ولی سعی کن حد دود حفظ کنی

اگه کلید درتون نداره در واز نکن بگو حموم بودم تلفن خونه بکش بگو خرابه گوشیت خاموش کن بگو شارژش تموم شده نفهمیدم .

ولی قلبش یه بار بهش بگو مثلا میگه اصغر اومده اره بگو بعدمتوجه میشه الکی گفتی بگو اگه میگفتم نیومده شما میخواستی زحمت بکشی بیای من اینجوری معذب میشم دوست دارم نزدیک شما هستم بفکرمی ولی اینجوری زحمتتون میشه من ناراحت میشه با احترام بپیچونش

خیلی سخته ولی خدا رو شکر کن خونتون درش چسبیده به هم نیست .

یه دربارش با همسرت صحبت کن بگو من اینجوری دوست ندارم میدونم محبت میکنن ولی خودت یه جوری بگو نیاد .

🌸با کمال احترام درخواست دوستی پذیرفته نمیشه🌸
حامله ای

اره

بگو مادر جون راضی به زحمت نیستم هرروز بیاین اینجا خودم بعضی وقتا دوست دارم تنها باشم

همییین یه جمله رو بگو خودتو خلاص کن

و در نهایت اونیکه هیچ چیزی برای از دست دادن نداره،،،همه چیزو به دست میاره😎https://abzarek.ir/service-p/msg/1783366💜😈
2740
سخته واقعااااااا ولی سعی کن حد دود حفظ کنی اگه کلید درتون نداره در واز نکن بگو حموم بودم تلفن خونه ...

اره 🥲باید دروغ بگم تا ولم کنن جواب پیاماشم ندم اونم نگران میشه زنگ میزنه یا میاد دم در🚶

شایدبرا همون زیاد میاد قدیمی ها میگن زن حامله نباید تنها باشه وبرا همون پیگیر ببینه تنهایی یا شوهرت ...

نمیخام دخالت کنن پس فردا هم بچه بدنیا میاد هر دقیقه ساعت بچه رو میخان بهونه کنم آرامش منو سلب کنن

مادر شوهرت چند سالشه؟

۴۸

ب همسرت بگو

ب اون بگم میخاد طرف مادرشو بگیرع بگه خاک تو سرت ناراحتی اینا هواتو دارن باشه الان زنگ میزنم میگم دیگ نیان 🙂بخدا در همین اسکلع

2706