2733
2734
عنوان

حس میکنم نامزدم بخاطر بیماریش منوخواسته

| مشاهده متن کامل بحث + 1360 بازدید | 44 پست

شما با همین یه مورد میتونی بدون قبول شوهرت جدا شی  مسئله کمی نیست، بنظرم باز تحقیق کن ببین شدت بیماریش تا چه اندازه خطرناکه. من خودم صرع خفیف دارم هیچ مشکلی خداروشکر هیچ وقت نداشتم ولی شنیدم صرع اگر حاد باشه خیلی خطرناکه

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ببخشید اینجا مطرح میکنم 

من پاهام کوچیک و ناز و خوشگله مثل بچهاست 

بعد همسرم که 8 سال ازم بزرگتره همیشه تو رابطه پاهامو بوس میکنه و معذرت میخوام لیس میزنه همیشه ام با چشاش پاهامو می‌خوره مخصوصا وقتی کفش بچگونه پوشیدم 

یجا خوندم نوشته بود آدم چقد باید حقیر باشه که پای یکنفر رو ببوسه اما همسرم خیلی غرور داره خیلییی طوری که خیلیا قبل ازدواجش دوست داشتن باهاش ازدواج کنن وقتی ام من باهاش ازدواج کردم بعضیا میگفتن مادرت دعا گرفته تا همسرت تورو گرفته 

شغلش رادیو لوژی و چیزی کم نداره همسرم و اینم بگم همیشه تو تصمیم های زندگی همسرم تصمیم میگیره و موقعی که عصبانی میشه واقعا ازش در حدی میترسم که گریم میگیره جلوش 

یا حتی چند موقع دعوا دستام میلرزیدن

اما اینکه میبینیم همش پاهامو بوس میکنه عذاب وجدان میگیرم

جلوی کسی ام اینکارو نمیکنه موقع رابطه فقط 

مثلا رفته بودیم مسافرت من رو میز تو باغ نشسته بودم اومد باهام رابطه برقرار کرد و همونا اینقدر پاهامو بوس می‌کرد و بیس میزد از پایین تا اومد بالا و حتی گاهی اوقات میکنه تو دهنش

این مریضیه؟ چجوری درمان میشه؟ دکتر باید رفت

ALireza,avaیه صلوات برام میفرستی؟  .خدا صدبرابر کمکت کنه..آقایون راضی نیستم تاپیک منو بخونید یا نظر بدید. 

الان شک داری؟؟؟؟؟ به مظلوم نماییش نگاه نکن تو رو فریب داده یعنی اصلا براش مهم نبودی 

عزیزم چرا باید با یه غریبه تو دوماه عقد کنی؟؟؟؟؟ 

سریع با خانواده درمیون بذار سریع 

نگا عزیزم مگه زندگی شوخیه که به خوای تو رو در وایسی ساکت بمونی بزن زیرش خدا ازشون نگذره بی وجدانا رو که نگفتن بیماری پسرشون رو   تموم کن  

اعتماد به نفسمو تحت هر شرایطی حفظ می کنم...بینی مو تابستون عمل می کنم... زبانم رو تابستون فول می کنم. برا مهاجرت تحصیلی اقدام می کنم و سپتامبر2024 میرم دانشگاه(چین)
2740

اگر خواستی باهاش ادامه بدی،

حتما شروط ضمن عقد رو بگیر

یعنی حق طلاق

حق حضانت فرزند

حق خروج از کشور

حق تحصیل

حق کار

حق تنصیف اموالِ «««مرد»»» (نه هر دو, فقط مرد یعنی زوج، نه زوجین)

/هیـــچ همچون پـــوچ عالی نیست/ درضمن عکس پروفایل خودمم 😌😌😌
خشته شدم از رفتاراش اگه من پیام ندم اون ن پیام میده ن زنگ میزنه 

عزیزم من نمیخام ناراحتت کنم ولی یکی از دوستام شوهرش صرع داشت تو خاب فوت کرد، ببین اگر شدتش بالا باشه خیلی خطرناکه، اگرم مثل من صرعشون خفیف باشه اصلا نگران نباش، من حتی دارو هم نمیخورم، گاهی فقط برا چند لحظه چشمام بالا میره، پس حتما ببرش دکتر ، با آینده خودت بازی نکن، ببخش عزیزم رک بهت گفتم همیشه بدترین حالتو در نظر بگیر

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی

عزیزم حتما ب خانوادت بگو..حتما

خاله ی من ازدواج کرد یه بچه ی دوساله داره و تازه الان فهمیده ک شوهرش انوریسم مغزی داره..

حتی تازه الان متوجه شدیم ک شوهرش وقتی مجرد بوده و ۲۴ ساله..عمل کرده و تو سرش گیره ی فلزی داره

و حالا بعد چند سال بیماری خودشو نشون داده و خالم تازه الان متوجه شده..

حالا ک دیگه کار از کار گذشته و یه بچه داره😑

2706