2733
2734
عنوان

رفتارای عجیب این پسره +نظرتون؟

90 بازدید | 3 پست

دوستان من ۲۰ سالمه این آقا ۳۰ سالشونه 

چندماهه پیش منو تو اینستا فالو کردن همشهری هستیم 

بعد هی به بهونه های مختلف ریپلای میکرد منم خیلی سرد برخورد میکردم دیگه طوری شد که سر یه موضوعی بحثمون شد (موضوع اعتقاد این حرفا) تا اینکه به من گف ازت خوشم اومده منم محترمانه رد کردم درخواستشو که برا سومین بار تکرار کرد بلاکش کردم خیلی اصرار میکرد چون

من روز عید تموم لیست بلاکمو به صفر رسوندم امام نمیدونستم ایشون باز درخواست فالو میده 

خدایاشکرت واسه همه روزایی که گفتیم نمیشه ولی شد شکر واسه وقتایی که به مو رسید اما پاره نشد "شکر واسه روزایی ک ب مو رسید و اتفاقا پاره شد ولی دوباره گره زدیمو ادامه دادیم " و شکر واسه وقتایی ک به جای مچ گرفتن دستمونو گرفتی ((: ♡●  سوالی اگر درمورد زبان دارید پاسخگو هستم 💡همونی ام که نه مذهبیا قبولش دارن نه غیر مذهبیا   

خب اگه نمیخوایش پس قبول نکن درخواستشو 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  تیکر رسیدن به اهدافمه!!                                                              سلام کلیشه کیدراما هستم درسته تکراریم ولی هنوز جذابیتای خودمو دارم 🤘                                                             کیدراما یه سبک زندگیه 😏😏                                                                                                                             اگه یک کیدرامر هستی باید بگم که راه ورود و درست اومدی اما خروجی نداریم😎✌                                                   میشه برا من و خانوادم ۵ تا صلوات بفرستی؟ ❤                                                                                                     
خب اگه نمیخوایش پس قبول نکن درخواستشو 

نه چون برام عجیب بود یه آدم چقدر میتونه پررو باشه 

خدایاشکرت واسه همه روزایی که گفتیم نمیشه ولی شد شکر واسه وقتایی که به مو رسید اما پاره نشد "شکر واسه روزایی ک ب مو رسید و اتفاقا پاره شد ولی دوباره گره زدیمو ادامه دادیم " و شکر واسه وقتایی ک به جای مچ گرفتن دستمونو گرفتی ((: ♡●  سوالی اگر درمورد زبان دارید پاسخگو هستم 💡همونی ام که نه مذهبیا قبولش دارن نه غیر مذهبیا   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه چون برام عجیب بود یه آدم چقدر میتونه پررو باشه 

اونم داره شانسشو امتحان میکنه خب

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  تیکر رسیدن به اهدافمه!!                                                              سلام کلیشه کیدراما هستم درسته تکراریم ولی هنوز جذابیتای خودمو دارم 🤘                                                             کیدراما یه سبک زندگیه 😏😏                                                                                                                             اگه یک کیدرامر هستی باید بگم که راه ورود و درست اومدی اما خروجی نداریم😎✌                                                   میشه برا من و خانوادم ۵ تا صلوات بفرستی؟ ❤                                                                                                     
2731