2733
2734

یه دوستی دارم تو دانشگاه آشنا شدیم دو ساله انتخاب واحدش با منه چون میترسه انتخاب واحد کنه تو سرما و گرما همزمان با دوتا گوشی هم برا خودم انتخاب واحد میکنم هم اون چون خونمون نمیاد باید برم بیرون تو پارکی جایی براش انتخاب واحد کنم هر کلاسی که من ندارم و اون داره باهاش میرم تنها نباشه اما اون هیچ وقت همچین کاری برام نمیکنه میگه کرایه زیاده نمیتونم باهات بیام یه بارمیخواست بره یه جایی من همزمان با مادرم بودم که زنگ زد مادرم منو رسوند تو راه برگشت تصادف کرد، کلی کنایه و نیش بهم میزنه با زبونش مثلا اونی که من میخوام منو نمیخواد هر چند من از حسم چیزی به پسره نگفتم ولی انگار از من خوشش نمیاد کلاسایی که با من دازه عوض میکنه دوستم بارها طعنه این رفتار این پسره رو زده بهم که یعنی من بدبخت و دوست نداشتنیم ، رفت دایرکت یکی از پسرای دانشگاهمون پسره بهش گفت من هم زمان با تو با یکی دیگم چت میکنم ببینم کدومتون بهترین این دختر اما عین خیالش نیومد تازه رفت مسافرت برا پسره سوغاتی اورد من بهش گفتم برا منم یه ف..ا..ل بیار پولشو میدم بهت کوفتم برام نیاورد🥲 الانم دایرکت یکی دیگه از هم دانشگاهیامون رفته اونم دم به دقیقه میرینه بهش و شخصیتشو چه از لحاظ ظاهری و چه اخلاقی خرد میکنه اما خانوم میخواد تو کافه براش تولد بگیره😁 الان همزمان با دو نفره...هیچ وقت اون حرکتش سر ف..ا..ل رو یادم نمیره هیچ وقت....اندازه یه پسر هول براش ارزش نداشتم به زبونم میگه من دوست دارم...الانم خواهرش ماشین خریده دست اینم میده بعد الان شروع کرده پز ماشین و دوتا دوست پسرشو به من میده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740