2737
2739

تازه عقدیم. ما رسم داریم عید اول بخصوص نوروز واسه داماد عیدی ببریم. از طرفی واسه عروس هم عید اول عیدی میارن. مادر شوهرم عیدی نیاورد اما چون تولدم روز ۵ نوروز بود شوهرم هدیه سنگین داد منو خونوادم گفتن پس عیدی و کادوی تولد رو یکی کردن. مامانم دیشب یه ربع سکه و دوتا لباس و زیر پوش پ جوراب گرفت با شیرینی و گل بردیم خونه مادرشوهرم به عنوان عیدی شوهرم. شوهرم و مادرشوهرم تشکر کردن و امشب باز رفتیم خونه مادرشوهرم و مادرشوهرم هنوز کادوها رو باز نکرده بود  چون شوهرم مسافرت بوده و امروز اومده. مادرشوهرم گفت چون رمضان بوده ان شاءالله بعد از شب های احیا میایم خونتون . بهمون گفت کادوها رو ببرین خونه خودمون که نیمه ساخته شوهرم بپوشه منم به شوهرم گفتم باز کن مامان هم ببینه وقتی شوهرم باز کرد کادوها رو مادرشوهرم یه لحظه سرشو انداخت پایین و سه دفعه مادر شوهرم گفت لا اله الا الله شوهرم یه چشمک زد بهم که یعنی چشه منم هیچی نگفتم و اومدیم توی راه خیلی حالم بد شد حالا شوهرم هی میپرسه چته

به نظرتون یعنی چی؟ به شوهرم گفتم دلیل ناراحتیمو اونم الکی گفت چون هدیه رو دیر باز میکردم اینجوری گفته  میخواست ماست مالی کنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ولش من محل نده حتما جون شوهذت جلوتو لخت لباس بپوشه گفته 

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
2740

نه

به نظر من به خودتم نگو منظورم اینه بیخیال باش

مادرشوهر کم ارزش ترین انسان روی زمینه

حقیقت آیینه‌ای بود که از آسمان به زمین افتاد و شکست، هر کس تکه‌ایی از آن را برداشت خود را در آن دید، گمان کرد حقیقت نزد اوست، حال آنکه حقیقت نزد همگان است.
به شوهرت بگو یه جواب درست بهت بده

هرچی بهش میگم میگه نه چون من داشتم کند کاغذ کادو رو باز میکردم اینجوری گفته 

من دیگه کشش ندادم ولی خب توی ذهنم میگم فوقش میتونست یه دفعه بگه لا اله الا الله و در ادامه هم بگه زود باش چقد لفتش میدی

2706