2737
2739
اها بسلامتی ...۲۵همین ماه؟؟؟؟

بله ۲۵همین ماه بهم گفت از ۱۸ تا ۲۵ اینماه برم برای سونو احتمالا ۲۵ام اینماه میرم 

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
منم زیر شکمم درد میکرد ولی مادرشوهرم میگفت زنی ک باردار میشه فقط حالت تهوع میگیره نباید زیر شکمش درد ...

نه عزیزم اکثرا همه درد زیرشکمو دارن نگران نباش استراحت کن

فقط 22 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم زیر شکمم درد میکرد ولی مادرشوهرم میگفت زنی ک باردار میشه فقط حالت تهوع میگیره نباید زیر شکمش درد ...

نه بابا اشتباه میگه مادرشوهرت 

همه تقریبا وایل بارداری دل درد دارن 

فقط 23 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚فقط حیدر امیرالمومنین(ع)است💚تابوده علی(ع)بوده وتا هست علی(ع)هست💚بر دشمنانت لعنت یا علی(ع)💚

من همیشه زیر شکمم درد میکنم سه ماه اول ، ضمن این که این بار غذا نذاری و فقط بخوابی بچه ی بعدی رو چکار می‌کنی؟ من الان دو تا بچه دارم از صبح باید وضع وحشتناک ویارم صبحانه میدم دستشویی میبرم و.....

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
2728
مادرشوهرتون اشتباه میکنن سردرد بی حالی حالت تهوع درد لگن درد کمر عادیه اما اگ خیلیی اذیتت  میکن ...

به نظرت کی برم بهداشت؟؟ اول برم زیر نظر بهداشت یا دکترزنان برم ک مطب خودش داره...)خیلی استرس دارم همش میگم خدا کنه این ۳ماه به خیر بگذره

به نظرت کی برم بهداشت؟؟ اول برم زیر نظر بهداشت یا دکترزنان برم ک مطب خودش داره...)خیلی استرس دارم هم ...

اول برو دکتر زنان بهداشت و ولکن فعلا فقطططط و فقططط متخصص زنان منم زیر نظر متخصمم فعلا دکترم نیومده بیاد سریع میرم پیشش منم استرس دارم تا ۳ماهم تمدم شه 🥲

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
خب مگه نباید ۸هفته باشی ک بری سونو...تا ۲۵ک هنوز ۸هفته نیستی🤔🤔🤔

عزیزم سونو قلب نیست برای این میرم ک ساک بچه و خودشو ببینن چون ساکش مشخص نبود 

2738
عهههه من نمیدونستم!!!یعنی قبل سونو قلب باید یه سونو هم بری

بله دکترم میخاد ساکشو ببینه قبل سونوی قلب