2737
2739
عنوان

نوک بینیم رو چطور بالا ببرم؟

84 بازدید | 17 پست

سلام من نوک دماغم خیلی افتادس و بزرگه نمیخوام برم جراحی با چه روش هایی میشه نوکشو ببرم بالا

شکل دماغم سمت چپیه میخوام مثل سمت راستی بشه

بافتوشاپ درست میشه

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....

با اجی مجی

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
با اجی مجی

آره اینم خوبه👌👌👌👌👏👏👏👏👏

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
2740
میخوای با ۱۷ ت عمل کنی؟

الان عمل ۱۷؟؟؟ 

۱۴۰۲/۵/۱۳.......☘️☘️☘️ای انکه دوست دارمت اما ندارمت 😔🥀   برسینه میفشارمت، اما ندارمت😔🥀   ای آسمان من که سراسر ستاره ای 😔🥀   تا صبح میشمارمت، اما ندارمت😔🥀  در عالم خیال خودم چون چراغ اشک 😔🥀  بر دیده میگذارمت، اما ندارمت😔🥀  میخواهم ای درخت بهشتی، درخت جان 😔🥀  در باغ دل بکارمت، اما ندارمت😔🥀  میخواهم ای شکفته ترین مثل چتر گل 😔🥀 بر سر نگاه دارمت، اما ندارمت 😔🥀

کلینیک VIP 

پنت هاوس داره 

کافه داره

کلینیکش بوی ادکلن میده بجای بوی الکل و امپول 

اتاق پنجره داره رو ب روی دریا و جنگل درخت 

هر اتاق یه دست‌شویی داره حموم توالت فرنگی 

بعد از عمل سریع پرستارا سرم میزنن و یخ میزارن خدایی خیلی خوبه 

خودم همیش دوس داشتم عمل کنم پول نداشتم تا با این آشنا شدم 

۲۳ روز پیش عمل کردم ۱۶ ت کلا ۱۸ اینا تموم شد 

چسب مجانی عوض میکنن 

الان عمل ۱۷؟؟؟ 

اون درمورد کلینیک بود گفتم