2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بله همکار من  ولی ما یه هفته رفتیم اصفهان سفر واقعا از نظر اخلاقی خیلییس با شیرازیا متفاوتن تف ...

الان همکارتون اصفهانن؟ بشدت از لحاظ روحی به همچین کسی احتیاج دارم تو اصفهان باهاش دوست شم ، با هیچکدوم اصفهانیا نمیدونم دوست شم اگر کمکم کنید تا اخر عمر دعاتون میکنم. من معلم هستم فوق لیسانس . لطفا یک ایدی چیزی از دوستتون بهم بدید

الان همکارتون اصفهانن؟ بشدت از لحاظ روحی به همچین کسی احتیاج دارم تو اصفهان باهاش دوست شم ، با هیچکد ...

اتفاقا منم معلمم و همکارمم معلمه..ولی اون شیراز زندگی میکنه و خیلی کم پیش میاد که برن اصفهان سفر

نگارم ولی شما صدام کنید نگاراااا😁🙆🏻‍♀️
اتفاقا منم معلمم و همکارمم معلمه..ولی اون شیراز زندگی میکنه و خیلی کم پیش میاد که برن اصفهان سفر

اهااا من فکر کردم اونجا زندگی میکنن پس هیچی عزیزم . بهشون بگید چطور راضیش کردین بیاد شیراز من هرکار میکنم نمیاد. 

اهااا من فکر کردم اونجا زندگی میکنن پس هیچی عزیزم . بهشون بگید چطور راضیش کردین بیاد شیراز من هرکار ...

شوهرش از همون اول اومد شیراز کار پیدا کرد

نگارم ولی شما صدام کنید نگاراااا😁🙆🏻‍♀️
2740
بله همکار من  ولی ما یه هفته رفتیم اصفهان سفر واقعا از نظر اخلاقی خیلییس با شیرازیا متفاوتن تف ...

اره واقعا از نظر اخلاقی با ما تفاوت دارن من شخصا نمیتونم  با این حجم تفاوت کنار بیام اونم تو زندگی مشترک 

من رویایی دارم رویای یک رقص بی وقفه از شادی 🤍🌱🕊️
چطوره فرهنگ خانوادگیتون مثل همه؟😁

والا عروس مستقیم خودمون نیست ولی اونایی که باهاشون رفت و آمد دارن و مادرشوهرش اینا خیلی تعریفش رو میکنن 

منم هرچی برخورد داشتم خانواده خوب و محترمی بودن 

مهم اینه که خانوادها منعطف و اهل تعامل باشن اگه خانواده سختی دارید نکنید این کار رو بهتره

2706