2733
2734

فارماسی مادرشوهرم داره کاور نداره اصلا،خودم سینره دارم سی سی کرم کاورش عالی اس پی اف ش هم۴۰

حال‍ خوب‍ الانمو مدیون‍ خدام‍🫠🥲☝️سال گذشته باوجود ادمای سمی برام جهنم بود،،،باکمک خدا و اسی اینا🥹ازجهنم اومدم بیرون☺️❤️‍🩹الان۳ماهه ک علی شده مرهم همه ی زخمام😍❤️‍🩹ازخدا میخام با ی نی نی زندگیمونو کامل کنه🫠🤗☁️خدایا برای هررررررر لحظه ی الانم شکرت🥹🫠

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببخشی اسی سوال میپرسم . کرم پودر دوسه چی کسی استفاده کرده چطوره ؟ ریمل گاش چی ؟ خوبه یا نه؟

خواهش میکنم 

من چند ساله کرم پودر جوئل استفاده میکنم بد نیست.

ریمیل هم کالیستا که اونم خوبه بد نیست.

2728

من سی سی کرم فارماسی دارم اونقدر که ازش تعریف میکنن خوب نیست پوشانندگی کمی داره برای پوست های چرب خوبه در حد یکی دوساعت نمیزاره پوست برق بیوفته برای استفاده روزانه مناسبه برای مهمونی و مجالس خوب نیست قبلش هم حتما باید آبرسان بزنی اگه پوستت خشک باشه این کرم رو بزنی اصلا رو صورت پخش نمیشه و خیلی بد میشه قبل از این بی بی کرم سینره داشتم به نظرم پوشانندگی اون از این بیشتر بود 

نامه ای به نیمه گمشدم، خاک تو سرت منم گم شدم😭😂💔️ 
من سی سی کرم فارماسی دارم اونقدر که ازش تعریف میکنن خوب نیست پوشانندگی کمی داره برای پوست های چرب خو ...

احتمالا نگیرم فارماسی 

من دنبال بی عطرم که پیدا نمیکنم

سینره هم عطریه...