2733
2734
عنوان

کمکککککک واکنش جنین به صدا

455 بازدید | 17 پست

دوستان من هفته 32 هستم. چرا جنین به صدا جواب نمیده؟ مثلا وقتی باهاش حرف میزنم. انگار نه انگار. هروقت خودش بخواد حرکت میکنه

من خیلی نگرانم

کسی بوده اینطور بوده اما بچه ش سالم بوده؟

تو رو خدا اینقدر ریز بین نباشید 

نترس هیچیش نیس 

انشاءالله  سالم بیاد بغلت

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    

واااا از بچه تو شکمت چه توقعاتی دارالان همین که حرکت کنه کافیه

و سلامتی اندامهاش

بقیش،برا بعد تولدش مشخص،میشه

انشاالله همه چیش،خوبه

متاسفم که توی فرهنگی بزرگ شدم که مردمش تصور میکنند با اندوه به خدا نزدیکترند

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

مگه بايد جواب بده؟منم هفته ٣٢ هستم فكر نكنم بايدي وجود داشته باشه براي من عشقيه بعضي وقت ها تكون ميخوره بعضي وقت ها نه اون تكون هايي كه ميخوره من ميذارم به حساب تكوم هاي خودش نه واكنش به صدام

2728

عزیزم زیاد حساس نباش جنین که نباید به همه صداها واکنش نشون بده شاید،ییشتر به صداهای بلند تحریک میشه وخودی نشون میده

دختریعنی گوش دردودلای مادر❤ پسریعنی پشت وپناه مادر❤ ❤❤❤❤❤❤❤ زندگیم فدای خنده هااتون ❤خدایا❤ممنونم که منو لایق هردوتاش دونستی عاشقتمممم خدااااااا
2738

عزیزم نکنه توقع داری صداش میزنی بگه جانم مامان😂😂

یا یه لگد بزنه

بیخیال خانم خوشگله... بچت حالش،خوبه اگه تو با استرسای بی موردت حالشو بد نکنی

عزیزم نکنه توقع داری صداش میزنی بگه جانم مامان😂😂یا یه لگد بزنهبیخیال خانم خوشگله... بچت حالش،خوبه اگه تو با استرسای بی موردت حالشو بد نکنی

مامان تیام  

کسي چه ميداند...شايد اين جهان،جهنم جهان ديگريست....

عزیزم تازه به دنیا هم که بیاد تا مدتی به حرفات واکنشی نشون نمیده چه برسه به حالا

به قول دوستان چه توقعاتی از جنین دارین اونم ۳۲ هفته  

خدایا هزار بار شکرت. میشه برای سلامتی نی نی همه دوستانی که توراهی دارن و سبز شدن دامن همه منتظرا یه صلوات بفرستی اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم

بچه ها مرسی با کامنت های بانمکتون حالم رو خوب کردیدیعنی واقعا نباید عکس العملی نشون بده؟ یعنی جای نگرانی نیست؟  

چرا یکم حرص بخور 

حرص،خونت کم شده😁😁

2706