2737
2739
عنوان

جدیدا عاشق مرگ و دنیای بعد اون شدم

101 بازدید | 16 پست

بعد از شنیدن تجربه کسایی که یکبار ب اون دنیا رفتن و برگشتن 

چیزی ک بین همشون وجود داشت آرامش و سبکی روح بعد از جداشدن از جسم بود 

با خودم فکر میکنم چه حس خوبیه که از همه تعلقات دل بکنی و تمام حرص و جوشی که برای مال دنیا و این دنیا میزنیم تموم میشه 

رها میشی از هر چی آلودگی  و دو رنگی و خیلی چیزا همین باعث شده حدود ۳ سالیه وقتی میرم سر خاک فرد تازه فوت شده باعث میشه براش گریه نکنم و فقط براش آمرزش بخوام چون حس میکنم ب آرامش رسیدن 

آرامش مطلق....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عالیه ، وقتی از این دنیا بکنی و حرصشو نخوری نه تنها خودت ارامش میگیری بلکه رفتار و زندگیت هم خیلی خوب میشه ، و شیرینیه عبادت خدا بدجور تو دلت میشینه🥹😍

ولی بیا قشنگترش کن بگو خدایا بخاطر تو من دست از دنیا میکشم منو پاک از ناخالصیه دنیا کن و در این راه نگهم دار و ...

بعد ب مرور متوجه زیبایی ها در زندگیت میشی

اون حس سبکی رو شاید همه تجربه نکنن مثلا خودم همچین حسی نداشتم تو تجربم ولی دلم میخواد برگردم روزی شاید ۱۰بار میگم کاش برم نمیگردوندن چون رفت و برگشتم دست خودم نبود

👑السلام علیک یا صاحب الزمان👑                                        و خدایی که به شدت جبران می کند❤️✨️
2738
2706