2733
2734

بچم دوسال و ۴ماهشه زبونم داره ۴۰مترخیلی باهوشم هست و همه چیو تشخیص میده

میخام از پوشک بگیرمش خیلی اذیت میکنه امروز از صبح بی پوشک بوده هر نیم ساعت بردمش دستشویی جیش نکرده 

با وعده وعید و سختی میاد دستشویی با زور میارمش بیرون از اول تا اخرم اب بازی میکنه و حتی ی بارم جیش نکرده چکار کنم؟؟قصه ی شهرک جیش ها و قصه ی بزرگ شدن و همه رو هم براش تعریف میکنم تو دستشویی اما اون اب بازی خودشو میکنه و یا میره سراغ صابونا و...

یادمه مامانم بچه های خواهرامو میخواست از پوشک بگیره اینارو میبرد دسشویی سرپا میگرفت ،جلوشون شیر آب باز میکرد هی باهاشون حرف میزد اینا جیش میکردن😁بعد یکی دو روز انگار ذهنشون شرطی میشد شیرآب باز شده رو که میدیدن جیش میکردن

فقط 3 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدای مهربونم تو همه روزای سختی که به من گذشت رو دیدی💐 من همیشه حضورتو تو زندگیم حس کردم❤برای مامان شدن همه خانومای منتظر، لطفا یه صلوات بفرست دوستم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

آها براشون خوراکیای خوشمزه هم میخرید ،هربار دسشویی جیش میکردن بهشون جایزه میداد،امتحان کن انشالا جواب بده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدای مهربونم تو همه روزای سختی که به من گذشت رو دیدی💐 من همیشه حضورتو تو زندگیم حس کردم❤برای مامان شدن همه خانومای منتظر، لطفا یه صلوات بفرست دوستم
یادمه مامانم بچه های خواهرامو میخواست از پوشک بگیره اینارو میبرد دسشویی سرپا میگرفت ،جلوشون شیر آب ب ...

ن بابا اینم امتحان کردم باور کردنی نیست تو مدت حمام اصلا جیش نمیکرد میاوردم بیرون پوشک میکردم جیش میکرد

ن بابا اینم امتحان کردم باور کردنی نیست تو مدت حمام اصلا جیش نمیکرد میاوردم بیرون پوشک میکردم جیش می ...

نازی🥹عادت کرده فقط داخل پوشک جیش کنه😄

یه چند روز وقت بذار بالاخره یاد میگیره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آها براشون خوراکیای خوشمزه هم میخرید ،هربار دسشویی جیش میکردن بهشون جایزه میداد،امتحان کن انشالا جوا ...

برچسب ووشکلات وانگشتر و کش و گلسر و شانه و لوازم ارایش رو حتی امتحان کردم جیش نمیکنه ک نمیکنه فقط یک بار پی پی رو گفت اونم یبوست بود درد داشت کمک میخاست😐😐😐

2738