2733
2739

خالم همیشه عادت دارن وقتی زنگ میزنه یا همو میبینیم کلی سوال جزیی مثل کجا هستی دقیقا و شام چی خوردی میپرسه

گاهی یکی زنگ میزنه بهم هم میگه کی بود. این سوالا واسه من غیرطبیعیه یا واقعا طبیعی نیست؟😅

ببخشیدا ولی فوضوله

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    

منم از این خاله ها دارم 

3 تا خاله دارم هر وقت زنگ میزنن خونه مون بخاطر همین چیزا جواب نمیدم کلا 

الزاما هر نظری محترم نیست، نظر و تفکر داعشی ها و نازی ها محترم نیست، اساسا احترام برای نظر نیست، نظرات یا معتبر هستند یا معتبر نیستند، یا اگر بخواییم مبتلا به نگاه سیاه و سفید نشیم و تقسیم بندی خودی و غیرخودی توی ذهن مون شکل نگیره که نظر خودی معتبر و غیرخودی نامعبتره؛ میگیم هر نظری به درجاتی معتبره. احترام مال صاحب نظره، پس آدما محترمن ولی نظرات الزاما محترم نیستن، نظرات یا معتبرن یا معتبر نیستن، یا درجاتی از اعتبار رو دارن🙌. ممنون میشم برای حاجتم صلوات بفرستین 🙏🏻🩷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم از این خاله ها دارم  3 تا خاله دارم هر وقت زنگ میزنن خونه مون بخاطر همین چیزا جواب نمیدم ک ...

بابا اصلا نمیدونم چطور روش میشه بپرسه

اخه موقعیت مکانی دقیق من به چه کارت میاد یا جایی بخوام برم و اونم اونجا باشه میپرسه کجا میری

بابا اصلا نمیدونم چطور روش میشه بپرسه اخه موقعیت مکانی دقیق من به چه کارت میاد یا جایی بخوام برم و ...

ای بابا، اصلا جواب نده 

منم خوشم نمیاد

الزاما هر نظری محترم نیست، نظر و تفکر داعشی ها و نازی ها محترم نیست، اساسا احترام برای نظر نیست، نظرات یا معتبر هستند یا معتبر نیستند، یا اگر بخواییم مبتلا به نگاه سیاه و سفید نشیم و تقسیم بندی خودی و غیرخودی توی ذهن مون شکل نگیره که نظر خودی معتبر و غیرخودی نامعبتره؛ میگیم هر نظری به درجاتی معتبره. احترام مال صاحب نظره، پس آدما محترمن ولی نظرات الزاما محترم نیستن، نظرات یا معتبرن یا معتبر نیستن، یا درجاتی از اعتبار رو دارن🙌. ممنون میشم برای حاجتم صلوات بفرستین 🙏🏻🩷