2733
2739
عنوان

من باآقایی در ارتباطم دیشب به دختر..........قلبم

| مشاهده متن کامل بحث + 482 بازدید | 31 پست

این آقا الان که باید زبونشو کنترل کنه نمیکنه آماده باش که بعدا چپ و راست میخواد فوش نثارت کنه

به لحظه ای فکر می کنم🍁🍁🍁که بعد از هر بار اشک ریختن🍁🍁🍁صورتم را با دستان خودم پاک می کنم🍁🍁🍁خودم را مرتب می کنم 🍁🍁🍁و به زندگی ادامه می دهم🍁🍁🍁به گذرا بودن همان لحظه فکر می کنم 🍁🍁🍁و گذرا بودن مابقی اتفاقات زندگی 🍁🍁🍁و گذشتن عمری که از شما چه پنهان 🍁🍁🍁به فردایش هیچ اعتباری نیست🍁🍁🍁 و در همان لحظه نفسی می کشم🍁🍁🍁هر اتفاقی که نیاز به بخشش من دارد می بخشم 🍁🍁🍁و می گذارم در گذشته ام برای همیشه بماند🍁🍁🍁و ادامه لحظه های باقی را 🍁🍁🍁 نوش جان می کنم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

بیجا میکنه به بچه ۱۵ ساله با ابن دید نگا میکنه 

ولی خب شما حتما یه ضعفی تو خودت داری که هنوز دنبال تایید ما واسه کات کردنی و عمق فاجعه رو درک نمیکنی

پس بنظرم کات نکن 

ما پادشاه را کشتیم، سعی کردیم دنیا را تغییر بدهیم. حالا تنها چیزی که گیرمان آمده، یک پادشاه جدید است که از قبلی بهتر نیست.اینجا سرزمینی ست که برای آزادی جنگیدیم ولی حالا برای نان می جنگیم. نکته عدالت این است :" همه وقتی برابر میشوند که مرده اند"    ویکتور هوگو، بینوایان
2740
بددهن ک هست احترامتم نگه نمیداره زودم خشمگین میشه هیزم ک هست دقیقا کدوم اخلاقش خوبه؟

عزیزم من تو روستام میشه بهم بگی چجوری به درآمد برسم با ادمینی من اینستا ندارم و نمیتونم نصب کنم به دلایلی فقط تلگرام دارم بااین وجود میشه ادمین بشم ک به درآمد برسم

عزیزم من تو روستام میشه بهم بگی چجوری به درآمد برسم با ادمینی من اینستا ندارم و نمیتونم نصب کنم به د ...

اول باید هزینه کنید و آموزش ببینید عزیزم

از تلگرام هم میشه اما نهایت درآمد ۲،۳ میلیونی داره بیشتر نمیشه

از نو شکوفه کن ، به همه ثابت کن پژمردگی خرافه است...💚✨🌱
2706