2733
2734

فیکوس ها نور زیادی میخوان نور غیر مستقیم متوسط تقریبا دو سه متری پنجره پر نور 

خاک هر وقت زیر خاک تا دو سه سانت خشک شد بهش آب بده

آبیاری رو حواست باشه

حتما زیاد ندی

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فیکوس ها نور زیادی میخوام نور غیر مستقیم متوسط تقریبا دو سه متری پنجره پر نور  خاک هر وقت زیر ...

خیلی دوسش دارم بغل پنجره پر نور گزاشتم 

ولی دوستم گفت من داشتم خراب شد یکم ناراحتم 

وزن اولیه۶۷ هدف اول۶۵ هدف دوم ۶۳هدف سوم۶۰ هدف اخر۵۷
2731
فیکوس ها نور زیادی میخوان نور غیر مستقیم متوسط تقریبا دو سه متری پنجره پر نور  خاک هر وقت زیر ...

عزیزم آبدهی چطور باید باشه 

بعد من تهران میشینم آب و هوا براش خوبع؟؟

عزیزم آبدهی چطور باید باشه  بعد من تهران میشینم آب و هوا براش خوبع؟؟

بله خوبه فقط پنجره پر ور خونتو انتخاب بکن براش 

آفتاب هم نباید بیفته روش ولی دو سه متری پنجره باشه که نور رو غیر مستقیم بگیر و همین که در طول رور پنجره هم یک باز بشه تهویه خوب داشته باشه

هر وقت خواستی آب بدی اول با انگشت دستت یا یه چوب تست بکن ببین زیر خاکش کامل خشک شده یا نه بعدش آب بده

آب زیر گلدونی رو هم حتما

خالی بکن

نمونه

گلم

عزیزم

بله خوبه فقط پنجره پر ور خونتو انتخاب بکن براش  آفتاب هم نباید بیفته روش ولی دو سه متری پنجره ...

ممنونم عزیزم دلم برا راهنمایی های خوبت 

عزیزم این گل مقاوم هست یا شفلرا

من دوتاشون رو خریدم گفت مقاوم هستند خراب نمیشن

برگاش به اسپری کردن نیاز داره بعداز نیم ساعتم پنجره بذار بذار تا هوا بخوره که قارچی نشه کودم بخر بهش بده

فقط 22 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این روزها دارم با خیال آمدت تصویر میبافم🥰تو حتما برای من یک طالعِ شیرین با طعم دوست داشتنیِ عسل خواهی آورد😍🥹قند عسلم خوش اومدی به زندگیمون❤️
2738
برگاش به اسپری کردن نیاز داره بعداز نیم ساعتم پنجره بذار بذار تا هوا بخوره که قارچی نشه کودم بخر بهش ...

ممنونم عزیزم این عکسش هستش 

ممنونم عزیزم دلم برا راهنمایی های خوبت  عزیزم این گل مقاوم هست یا شفلرا من دوتاشون رو خریدم گ ...

ببین گلم هر دو خوبن ولی خوب مثلا شرایط رعایت نشه اذیت میشن 

مقلا فیکوس ها بیشتر بخاطر آبیاری نامناسب از بین میرم

شفلرا هم عین همینه که بهت گفتم 

فقط حتما تهویه خوب داشته باشه

پنجره کنارش باز بشه چون گرمای زیاد تابستون ممکنه باعث بی حالی و سیاه شدن برگ هاش 

بشه

آبیاریشم دقت بکن

گلم

عزیزم

ممنونم عزیزم این عکسش هستش 

سبز بمونه برات منم دارم ازین گل

آبیاریش هروقت چند سانت خشک شه خاکش میدم برگاشم چند روز یبار اب اسپری میکنم بعد پنجره باز میکنم که قارچی نشه

کودم خریدم پونزده روز یبار میدم حمامم اگه حال داری ماهی یبار ببر همه جاشو با اب رو به سرد اروم بشور بذار بمونه تو حموم تا اب زیر گلدون کامل خارج شه بعد بذار سرجاش

اینکار هم سرحالش میکنه هم رطوبت حمام براش خوبه گرد روی برگاشم پاک میشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این روزها دارم با خیال آمدت تصویر میبافم🥰تو حتما برای من یک طالعِ شیرین با طعم دوست داشتنیِ عسل خواهی آورد😍🥹قند عسلم خوش اومدی به زندگیمون❤️
سبز بمونه برات منم دارم ازین گل آبیاریش هروقت چند سانت خشک شه خاکش میدم برگاشم چند روز یبار اب اسپر ...

ممنونم عزیزممم 

فقط حموم ببرم آب تو گلدونش زیاد می‌ریزه خراب نشه؟ 

یا چند وقت یکبار ببرم 

ممنونم عزیزممم  فقط حموم ببرم آب تو گلدونش زیاد می‌ریزه خراب نشه؟  یا چند وقت یکبار ببرم ...

ماهی یه بار دوماهی یبار ببر

بعدم‌بذار ابش از زیر گلدون کامل خارج شه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40