2737
2739
عنوان

می‌خوام شلوار لی بخرم کمکم کنید

75 بازدید | 5 پست

هر موقع می‌خوام شلوار لی جذب بخرم معضل دارم مثلاً وقتی سایز ۴۰ میپوشم دکمش یکم بزور بسته میشه ولی سایز ۴۲ گشادتره نمی‌دونم کدوم سایزش بردارم از طرفی میگم ۴۰ بردارم بعد بمدت جا باز می‌کنه از طرفی اگه جا باز نکرد چی ۴۲ هم کمی تو پاک گشاده

خدا همین جاست؛ نیازی به سفر نیست... 🥲خدا همان گنجشکی است که صبح برای تو می خواند ... 🌟خدا در دستان مردی است  که نابینایی را از خیابان رد می کند... 💫خدا در اتومببل پسری است که مادر پیرش را هر هفته برای درمان به بیمارستان می برد...💫🌟  خدا در جمله«عجب شانسی آوردم»است.... 🌟💫 خدا خیلی وقت است که آمده نزدیک من و تو.. (خدا همین حوالیست)...🥲🙃🌟🌟🌟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه ۴۲ از پا‌ راحتتره تو پات کمرشو‌ بده خیاط ساسون بزنه برات

افتاده درختی که به خود میبالید از داغ تبر به خاک غم مینالیدگفتم چه کسی به ریشه ات زد گفتا؛ آنکس که به زیر سایه ام‌ میخوابید.
2731
اگه ۴۲ از پا‌ راحتتره تو پات کمرشو‌ بده خیاط ساسون بزنه برات

تموم جذب هام بعد بمدت بخاطر گشادی کمرش دیگه قابل پوشیدن نیستن همیشه مدلهای مام یا بگ می‌خریدم که کمرشون کشی بود الان جذب دوست دارم ولی تماما کمر دکمه هستند

خدا همین جاست؛ نیازی به سفر نیست... 🥲خدا همان گنجشکی است که صبح برای تو می خواند ... 🌟خدا در دستان مردی است  که نابینایی را از خیابان رد می کند... 💫خدا در اتومببل پسری است که مادر پیرش را هر هفته برای درمان به بیمارستان می برد...💫🌟  خدا در جمله«عجب شانسی آوردم»است.... 🌟💫 خدا خیلی وقت است که آمده نزدیک من و تو.. (خدا همین حوالیست)...🥲🙃🌟🌟🌟
تموم جذب هام بعد بمدت بخاطر گشادی کمرش دیگه قابل پوشیدن نیستن همیشه مدلهای مام یا بگ می‌خریدم که کمر ...

من همیشه از این گن دار های چند دکمه دار میخرم 

من اونی که بزور بسته میشه رو برمیدارم 

تا شکمو جمع کنه و خوب وایسه رو تنم 

بعد چندبار یکم گشاد میشه نه زیاد