2737
2739

با وجود اینکه خودش مقصر بود و چندبارم گفت حلالم کن

اما خیلی اصرااار و گریه کرد ک بازم فرصت بده تو امید اخرمی و نابود میشم و ازین حرفا 

همش یاداشکاش میوفتم😔

علت طلاقمم ایناس

شوهرم تو سایت شرط‌بندی بود و خونه اشو فروخت  حدود یک میلیاردو نیم و خودکشیم کرد

هربار فرصت میدادم میگفتم مهم نیس پولی ک رفته فقط نرو حتی حساباهم بستیم چن وقت نرف و تعهد گرفتیم محضری ک بری طلاق میگیرم متوجه شدم بازم رفته

این اواخر توهم‌زد فهمیدم ‌مواد کشیده و قبلن اعتیاد ب حشیش داشته و چند ماه کمپ بوده و نمیدونستم  و گف‌چند سال گذشته و ترک کرده و لغزش بوده فقط و بعد اعتیاد قرص افسردگی و تمرکز‌میخورده چون تو سایتا شرط بندی رفته ک من اینارو فهمیدم ب شدت اعتمادم خرابتر شد ک با اینهمه مشکل ک چرا نگفتین از اول

خب هنوز دوهفته نگذشته بود ک دوباره پول تو سایت کذاشت دیگ خودمو خانوادم فقط طلاق

ب شدت مهربون بود و دوسم داشت و کلی گریه و التماس اما من نمیتونستم اعتماد کنم با وجود اینکه خودمم درعذابم و دوسش دارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نه عزیزم خوب شد که زندگیتو نجات دادی

شما مسئول بقیه نیستی

از بس که بها داده خدا بر زن و دختر*  نازل شده در منزلتش سوره کوثر*  هر لحظه کنم شکر به درگاه الهی *     زیرا که خدا داده به من دختر و خواهر   
2738

من نمیدونم مقصر کی بوده ، ولی اشکای بی گناه صدر صد تو زندگی طرف مقابل تاثیر میزاره، بالا میرع ، محکم میخوره تو سر طرف، ( منظورم شما نیستیا ) 

من خودم تو رابطه با طرف مقصر نبودم، ازش فرصت خاستم گریه کردم....التماس....

الآن بعد سه سال خبر بهم رسیده.....

من نمیدونم مقصر کی بوده ، ولی اشکای بی گناه صدر صد تو زندگی طرف مقابل تاثیر میزاره، بالا میرع ، محکم ...

من ی سال فرصت دادم

نوشتم جریانمو 

خودمم ی قربانیم دیگ بریدم

2706