2737
2739

آنقدر یعنی خدا کارش سطحی که یکی که موکل داره راحت میتونه از آینده خبر بده و بعضی هاش درست درمیاد 

یا یه کسی که حس قوی داره مثل مامانم تا الان که بچشم هر خواب یا حسی کرده بی برو برگشت تعبیر شده 

بخواد آیندم رو بگه؟

چرا واقعا؟اوکی حاا قراره آینده من اینجوری شه نمیشه‌مگه با نذر و نیاز و دعا تغییرش داد؟

همه ی ادما هم سرنوشت تعیین شده دارن هم سرنوشت معلق که باتلاش خودآدم رقم میخوره

میشه یعنی تغیر داد این حرف هایی که از آیندم بهم‌گفتن رو؟چون شدید به مامانم اعتقاد دارم لعنتی هر چی میگه درسته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
میشه یعنی تغیر داد این حرف هایی که از آیندم بهم‌گفتن رو؟چون شدید به مامانم اعتقاد دارم لعنتی هر چی م ...

اره گلم میشه تغییر داد. شمااطلاعاتت رو ببر بالا کتاب بخون پادکست گوش بده رشدکن قوی شو خودت اینده تو ک میسازی میتونی ب دیگران هم کمک کنی

خیلی خوشحالم که خدامو دارم و دذهر شرایطی حتی بدترین شرایط باعث آرامش ونشاطمه  
2740
اره گلم میشه تغییر داد. شمااطلاعاتت رو ببر بالا کتاب بخون پادکست گوش بده رشدکن قوی شو خودت اینده تو ...

من قراره برم عمان اما هم مامانم هم یه فالگیر گفتن بری پشیمون میشی ممکنه برگردی بری یه جا دیگه 

کلا دلمو زدن 

اعصابم خورد شد نمیخوامم ایران بمونم 

یا راجب ازدواجم گفت با یه سطح معمولی ازدواج میکنی بازم اعصابم خورد شد

ببین من یک اشتباه رو چندبار تکرار کردم قشنگ نمیدونم چکنم

ااول اینکه بستگی ب اشتباهت داره ک چی باشه. 

دوم اینکه شما یک دفتر تهیه کن و باخودت تمرین کن اشتباهاتتو بنویس وهرروز مراقب باش انجامشون ندی. باتمرین ومراقبت اوکی میشی

من قراره برم عمان اما هم مامانم هم یه فالگیر گفتن بری پشیمون میشی ممکنه برگردی بری یه جا دیگه  ...

ببین عزیزم همه چیزدست خودته. توی کشورای خارجی بگرد ببین کدوم یکی برای پیشرفت بهتره ازطرفی جوری برو ک حتما خونه و کارداشته باشی اونجا. دوما اگه حواست باشه روانشناسیتو قوی کنی کسی ک میاد بهت پیشنهادازدواج میده رو بتونی تشخیص بدی چ جور ادمیه دروغ میگه یاراست. خودت هم سطحت رو ببری بالا ب اونیکه میخای میرسی

2706