2733
2734
عنوان

توروخدا بگین علائم سقط چیه

47 بازدید | 5 پست

من هفته ۶ بارداری هستم از چهار فروردین لکه بینی داشتم ترسیدم رفتم باز سونو کلی اذیت و تعطیلات یه خوبشو پیدا کردم گفت زنده است و قلبش میزنه چهار روز پیش زنده بود و قلبشو شنیدم الانم هی مثل پریود معمولی و کم خون میاد شیاف هم میزنم نمیدونم مونده نمونده 😭😭 کلی دکتر رفتم گفتن استراحت شیاف الان نمیدونم واقعا سقط شده یا نه پس این خون چب میگه علائم بدن درد و مثل سرما خوردگی هم دارم 

خوب نباید تحرک زیادداشته باشی اگه این علایم و داری .اگه خدایی نکرده لخته خون بزرگ ازت افتاد یعنی سقط .با لکه بینی فکر نمیکنم سقط باشه .شیاف بزار استراحت کن بچه بره بالا .ماشین سوار زیرت ی متکای نرم کوچیک بزار ک تکون نخوره 

خوب نباید تحرک زیادداشته باشی اگه این علایم و داری .اگه خدایی نکرده لخته خون بزرگ ازت افتاد یعنی سقط ...

چند روز استراحت مطلقم اگه بچه پایین باشه خون میاد؟ من که میگم نمونده تا حالا😭😭😭فردا میرم سونو باز 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728