2737
2734

بابام خییلی سال قبل یه زمین میخره و از اونجای که بابام اون موقع خیلی وابسته ی خانوادش بوده ، کامل زمین رو به نام عموم میکنه😑😐

فقط ۱دنگ از اون زمین برای عموم هست که اونم پولشو از خودِ بابام قرض گرفته بوده ولی سندش کامل به نام عمومه😐🤦🏻‍♀️

حالا یه مدت قبل بابام پیگیر شد که سند رو به نام من کنه که زن عموم سند رو نداد و گفت خونه ی بابامه(خونه باباش یه شهر دیگست) دیگه بابامم پیگیر نشد

حالا زن عموم برای برادرش خاستگاری کرده

من مطمئنم که خاستگاری کرده ، بعدا کل زمین برای خانواده خودشون شه

اینم بگم زمینه ارزشش خیییلی بالاست

متنفرم از این همه اعتماد و سادگی بابام نسبت به خانوادش

مطمئنم آخرشم بخاطر سادگی بابام هیچی از این زمین به ما نمیرسه و همش مال خانواده زن عموم میشه🙂

قبول نکن😐

مریم هستم اما  بهم می گن گل مریم  یه خانم حسابدار     یه تیر ماهی خاص که دلش خواهر می خواد🤞🏻 کارشناسی ارشد حساب داری دانشگاه تهران       مریما خیلی چیزا رو میفهمن و از خیلی چیزا زود سر در میارن اما به روی خودشون نمیارن چون قلب بزرگی دارن که نادیده میگیره. اگه بدی در حق مریمی کردی و اون جوابت رو نداد فکر نکن که ازت کم آورده یا نتونسته جوابتو بده، اون ازش گذشته چون آرامش که در وجودش داره خیلی بیشتر از کینه و نفرت هست😇

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب جواب منفی بدین😐

واقعا فکر کردی وقتی نصیحتم میکنی دارم به حرفات گوش میدم؟ نه فقط منتظرم تموم شه تا همون کار غلطو ادامه بدم:). بعضی وقتا به جای جر و بحث کردن فقط به طرف نگاه میکنی و تعجب میکنی که این حجم وسیعِ بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچکی جا شده!. -entj-
2728
2738
2706