2737
2734
عنوان

بچه‌ها چرا وقتی میخواید مسخره کنید میگید مگه فیلم هندیه

| مشاهده متن کامل بحث + 260 بازدید | 41 پست
بالیوود چیه    

سینمای هند:  بالیوود

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چون فیلم های هندی اغراق های عجیب و غریب زیاد دارن ، مثلا یه فیلمی بود طرف میومد یه مشت میزد به قطار در حال حرکت ، قطاره عین کرم کلا جمع میشد تو خودش 😐😐😐

اصلا یه جور عجیبی بودنا 

وقتی یه بچه داره راه رفتن رو یاد میگیره و دائم زمین می خوره ، هیچ وقت با خودش نمیگه که شاید من برای اینکار ساخته نشدم

ویهان مگه اسم ایرانی نیست

🍋 ellen_.art@ لطفا از پیجم حمایت کنید مرسیییی🍋🍋🍋ما نینیسایتیا گرسنگان عکسی هستیم  🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋ellen_.art@🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋به صورتی بودن گوگولی بودن اینجا نگاه نکن این سایت خیلی ترسناکه👹☠️☠️🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋ellen_.art@ آموزش گوگولیجات 🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍒🍋🍋🍋🍋🍋
2731

اغراق دارن

مریم هستم اما  بهم می گن گل مریم  یه خانم حسابدار     یه تیر ماهی خاص که دلش خواهر می خواد🤞🏻 کارشناسی ارشد حساب داری دانشگاه تهران       مریما خیلی چیزا رو میفهمن و از خیلی چیزا زود سر در میارن اما به روی خودشون نمیارن چون قلب بزرگی دارن که نادیده میگیره. اگه بدی در حق مریمی کردی و اون جوابت رو نداد فکر نکن که ازت کم آورده یا نتونسته جوابتو بده، اون ازش گذشته چون آرامش که در وجودش داره خیلی بیشتر از کینه و نفرت هست😇

اسی یبار ی فیلم هندی دیدم 😂 یکی عاشق دختر تاجر شهر شد بعد دورش کردن با آر پی جی و تفنگ و شمشیر و بمب افتادن ب جونش مرد بیچاره  فرداش میخاستن اتیش بزنن جنازشو دختره جیغ و داد میکرد ک منم باهاش اتیش بزنین ی دفه عاشق دومی دحتر ی سیلی زد ب دختره ک ارومش کنه  ی دفه مردهه وسط اتیش گف گووووودااااا  زنده شد هیزمارو پرت کرد اونور  امد همشونو لت و پار کرد بعدم دست دختره رو گرفت و رف😂😂😂😂

2740
اسی یبار ی فیلم هندی دیدم 😂 یکی عاشق دختر تاجر شهر شد بعد دورش کردن با آر پی جی و تفنگ و شمشیر و بم ...

اره خب اینجور فیلمایی هم هست   ولی خب فیلم ایرانی چرت هم کم نداریم 

به قومی مبتلا شده ایم که فکر میکنند که خدا جز آنها کس دیگری را هدایت نکرده. از ابن سینا
هالیوود چیه بعد

سینمای آمریکا 

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋
سینمای آمریکا 

🦦خاک تو سرم . تا الان اینا رو نمیدونستم چیه 

بقیه کشورا هم همچین اسمایی دارن؟

به قومی مبتلا شده ایم که فکر میکنند که خدا جز آنها کس دیگری را هدایت نکرده. از ابن سینا
🦦خاک تو سرم . تا الان اینا رو نمیدونستم چیه  بقیه کشورا هم همچین اسمایی دارن؟

معروفا اینان

بقیه مربوط به کمپانی ها میشن

2706