2733
2734

منم همینطورم 

با همه دعوا دارم 😂

فرزند خوبم😇 امروز برایت اینگونه دعا کردم!خدایا!بجز خودت به دیگری واگذارش نکن!تویی پروردگار او!پس قرار ده بی نیازی در نفسش،یقین در دلش،اخلاص در کردارش.روشنی در دیده اش💫،بصیرت در قلبش💖،وروزی در زندگیش !امین❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
من ناااابود میشم نابود  بغض گریه کینه انتقام عصبانیت خشم ترحم و .....همه باهم همزمان میان

من تو خونه بابام خ سختی کشیدم بابام داداشم خیلی کتکم میزدن چندبارم تا حد مرگ بود ک همش میاد جلو چشمم💔🥺

من تو خونه بابام خ سختی کشیدم بابام داداشم خیلی کتکم میزدن چندبارم تا حد مرگ بود ک همش میاد جلو چشمم ...

ای امان از خونواده ها ...

منم مادرم اینا باهام خیلی بدرفتاری میکردن ،خیلی تو ذهنم سرزنش شون میکنم،  طبیعیه آدم یادش نمیره

من قبلا تو این دوره شوهرمو میزدم🤦🏼‍♀️ خدا از سر تقصیراتم بگذره😂🤦🏼‍♀️  الان دیگ میرم تو لک

🤣🤣🤣

فرزند خوبم😇 امروز برایت اینگونه دعا کردم!خدایا!بجز خودت به دیگری واگذارش نکن!تویی پروردگار او!پس قرار ده بی نیازی در نفسش،یقین در دلش،اخلاص در کردارش.روشنی در دیده اش💫،بصیرت در قلبش💖،وروزی در زندگیش !امین❤