2733
2739
عنوان

ای کاش همون ۱ ماه پیش شروع میکردم

203 بازدید | 22 پست

ای کاش همون ۱ ماه پیش شروع میکردم انقد ناراحتی اینو نمیکروم اون موقع ک چرا دیر شروع کردم ، اگر از اسفند شروع میکردم الان اینجای کار نبودم ک ی فیزیو اوردن بشه برام ارزو ، لعنت به خودم ، اصلا نفهمیدم اسفند چیکار کردم چجوری روزاش گذشت ای لعنت 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب این دوران باقی مونده رو زیادددد بخون جبران میشه خیلی ها بودن ۳ ماه خوندن رتبشون ۳ رقمی شده

م ۳ رقمی نمیخوام ی زیر ۶ هزار بیارم حله ، عذاب وجدان داره روانیم میکنه هی میگم ولش کن اشکال نداره ولی وقتی سوالارو میبینم و میفهمم اگر از ۱ ماه فقط ۱ ماه پیش ک مینالیدم دیر شده و مشاورم بم گفت شروع کن میرسی میخوندم وضعیتم الان این نبود ، عذاب وجدانش دهنمو سرویس کرده

2728
ازین پشیمونیا برا هرکسی ممکنه سالها پیش اومده باشه یه ماه که چیزی نیست اگه الان بخونی جبرانش میکنی

یادمه یکی از معلما میگفت بعد عید فقط باید تست و جمعبندی کرد ، پیشروی بابت استرس نمیشه دیگه 😔

2738
چرت گفته  اتفاقا آدم بیشتر درسارو یادش میمونه

تنها راهش اینه بشینم بکوب بالای ۱۴ ۱۵ ساعت بخونم ک اصلا فضاییه ساعت مطالعه ولی تنها راهی ک جواب بده همینه

یادمه یکی از معلما میگفت بعد عید فقط باید تست و جمعبندی کرد ، پیشروی بابت استرس نمیشه دیگه 😔

هرکس یه نسخه ای میپیچه برای کنکور 

جدی نگیر 

بهترین نوع وفاداری موندن پای خودته چون در اخر فقط خودتی که برای خودت میمونی 
2706