2737
2734

من برای تمام آدم‌ها حالِ خوب

آرزو می‌کنم،

برای تمام قفل‌ها کلید،

و برای تمام دل‌ها آرامشی که تمام

نشدنی باشد.

من برای تمام آدم‌ها آرزو می‌کنم که

عاشق شوند،

عاشق آدم‌ها و چیزهای خوب؛

آرزو می‌کنم هر صبح

که چشم باز کردند،

به اشتیاق هدفی لبخند بزنند،

تلاش کنند،

و امیدوار باشند به رسیدن...

آرزو می‌کنم همه یک‌نفر را

داشته‌باشند

که دوستشان داشته‌باشد،

که بگوید؛

نگران چیزی نباش،

درستش می‌کنیم ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

امیدوارم متولد ۸۸ نباشی فقط

متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن
2740

طریقه ختم ناد علی کبیر ( به هیچ‌وجه شک در کاره خود راه ندهید و به خدا توکل کنید )

۱)طریقه ختم نادعلی کبیر آن است که اگر کسی را مهمی پیش آید

نادعلی را هفت نوبت بخواند به نیت آن مهم ، البته برآورده شود  

۲)اگر به نیت فرزند بخوانی حق تعالی به تو فرزند کرامت کند ، در شب جمعه چهارده مرتبه به اسم او بخوان و صد مرتبه صلوات بر محمدوآل او بفرست 

۳) اگر بعد از نماز صبح به نیت مال نه مرتبه بخوانی غنی شوی 

۴) اگر زنی دیر زاید پنج نوبت بر آب بخواند و بخورد آن زن زود زاید

اگر کسی این دعا را با خود دارد از شر جمیع حیوانات وجن و انس محفوظ باشد 

۵) بسیار مجرب است به این صورت که ناد علی را هجده بار بر آب باران بخوانند و سپس آن را تا ته سر بکشند تا بلکه فرجی حاصل شود 

۶)کسی که مورد خشم واقع شده است، باید دعای ناد علی را برای هفتاد و یک بار برابر خشم کننده و سه بار هم به صورت آهسته بخواند و آرام بر خود بدمد تا بلکه بلا رفع گردد 

💚 

برای رفع تهمت دعای ناد علی باید صبح و شب چهل بار خوانده شود تا تهمت مربوطه رفع گردد .

ناد علی برای ثروت هم بسیار توصیه شده است. به منظور غنی شدن هر صبح دعای پر برکت ناد علی باید دوازده بار خوانده شود .

به منظور پیروزی بر دشمنان دعای ناد علی باید هر روز هفده بار خوانده شود و برای عقدالسان هم روزی هجده بار ختم گردد        

کسی که حاجتی دارد( نادعلی برای حاجت) ، اگر ناد علی را به نیت آن حاجت بخواند حاجتش برآورده می‌شود.

برای بهره‌ مندی از خواص نادعلی جهت محبت شخصی بزرگ ، دعای ناد علی را سه مرتبه بخواند و بر خودش بدمد بعد نزد آن شخص بزرگ برود، آن شخص بزرگ، دوستدارش می‌شود. 

التماس دعای زیاد دوستان😞🤲

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 💚

اللهم صل علی فاطمه و ابیها و بعلها و بنیها 💚

اللهم عجل لولیک فرج مولانا صاحب الزمان عج 💚 

اللهم اشف کل مریض به حرمت امام سجاد ع 💚

لطفا لایک نکنید😑✋

بِسمِ اللهِ الرَّحمن الرَّحیم.

نادِ عَلیاً مَظهَرَالعَجائِب تَجِدهُ عَوَناً لَکَ فِی النَوّائِب لی اِلیَ اللهِ حاجَتی وَعَلَیهِ مُعَوَّلی کُلَّما اَمَرتَهُ وَرَمَیتَ مُنقَضی فی ظِللّ اللهِ وَیُضِلل اللهُ لی اَدعُوکَ کُلَّ هَمٍ وَغَمًّ سَیَنجَلی بِعَظَمَتِکَ یا اللهُ بِنُبُوَّتِکَ یامُحَمَّدَ بِوَلایَتِکَ یاعَلِیُّ یاعَلِیُّ یاعَلِیُّ اَدرِکنی بِحقِّ لُطفِکَ الخَفیَّ اللهِ اَکبَرُاَنامِن شَرِّ اَعدائکَ بَریءٌ اللهُ صَمَدی مِن عِندِکَ مَدَی وَعَلَیکَ مُعتَمِدی بِحقِّ إِیاکَ نَعبُدُ وَ إِیاکَ نَستَعینُ یااَبالغَیثِ اَغِثنی یااَبَاالَحَسَنَین اَدرِکنی یاسَیفَ اللهُ اَدرِکنی یابابَ اللهِ اَدرِکنی یاحُجَّهَ اللهِ اَدرِکنی یا وَلِیَّ اللهِ اَدرِکنی بِحَقَّ لُطفِکَ الخَفیَّ یا قَهّارُتَقَهَّرتَ بِالقَهرِوَالقَهر ُفی قَهرِ قَهرکَ یاقَهارُ یاقاهِرَالعَدُوّ یاواِلیَ الوَلِیَّ یامَظهَرَ العَجائِبِ یامُرتَضی عَلِیُّ رَمَیتَ مِن بَغی عَلَیَّ بِسَهمِ اللهِ وَسَیفِ اللهِ القاتِلِ اُفَوَّضُ اَمری اِلیَ اللهِ اِنَّ اللهُ بَصَیرٌ بِالعَبادِ وَاِلحُکُم اِلهٌ واحِدٌ لااِلهَ اِلاّ هُوَ الرَّحمنُ الرَّحیمُ یاغیاثَ المُستَغییَنِ یا دَلیلَ المُتَحیِّرِینَ یااَمانَ الخائِفینَ یامُعینَ المُتَوَکِلین یارَاحِمَ المَساکینَ یا اِلهَ العالَمَینَ بِرَحمَتِکَ وَصَلَّی اللهُ عَلی سَیِّدِنا مُحَمَّدٍ وَالِهِ اَجمَعین وَ الحَمدُ اللهِ رَبِّ العالَمینَ

لطفا لایک نکنید😑✋

وقتی عنوان این تاپیک ها راجب ازدواج نکردن بدبختی اینا میبنم میدونم تویی🚶‍♀️😑کل تاپیکات همینه کل زندگی مگ ازدواج کردنه ی جوری میگه انگار مثلا ۵۰ سالته فوقش ۲۶ هسی .ی روز بالاخره ازدواج میکنی قسمتتم میشه میبنی ک چقدر قدر مجردیتو نمیدونسی

بعد مهم شانسه ت ازدواج ک طرفت آدم حسابی باشه و...دیر یا زودش انقدرام اهمیت نداره

من به خواسته هایم قول رسیدن دادم🌈